قیمت کشمش تیزابی تاکستان

قیمت کشمش تیزابی در تاکستان 1397

قیمت کشمش تیزابی در تاکستان در 1397 با قیمت کشمش در بناب و ملایر چقدر تفاوت دارد؟ آیا کشمش تیزاب خورده ملایر بهتر است یا کشمش تیزاب تاکستان؟ قیمت کشمش را براساس درجه بندی کیفیت اعلام کنید.

کشمش در آمریکا تنها در ایالت کالیفرنیا آمریکا تولید می شود. با توجه به این که تنها یک ایالت کشمش تولید می کند اما بزرگترین تولیدکننده کشمش دنیاست. روش تولید کشمش در آمریکا حرفه ای و با دستگاه های پیشرفته انجام می گردد. در ایران چند شهر مهم است که کشمش ایران را تولید می کند. ملایر، تاکستان، بناب، ملکان و کاشمر بزرگترین تولیدکنندگان کشمش در ایران هستند.

مرغوب ترین کشمش ایران

مرغوب ترین کشمش ایران

ایران رتبه سوم صادرات کشمش را در اختیار دارد. این 5 شهر کشمش صادراتی ایران و دنیا را تامین می کنند. به همین علت است که این شهرها به همراه استان خوزستان، در سایر تولیدات کشاورزی، مناطق استراتژیک ایران محسوب می شوند.

کشمش ملایر و تاکستان چیست؟

همانطور که اشاره کردیم، ملایر و تاکستان از شهرهای مهم کشمش هستند. در این شهرها کشمش تیزابی قهوه ای و کشمش آفتابی معروفیت خاصی دارد. کشمش این منطقه از نوع کشمش بیدانه و ریز است. کشمش بیدانه، هسته ای ندارد، به همین علت برای درون مواد غذایی عالی است.

کشمش طلایی صادراتی

کشمش طلایی صادراتی

کشمش هسته دار مانند مویز یا کشمش سبز قلمی به دلیل هسته دار بودن برای داخل مواد غذایی مناسب نیستند. چون به هنگام خوردن هسته درون دهان له شده که صورت خوشی برای مصرف کننده ندارد. کشمش طلایی ملایر هم معروف است اما به اندازه ای که کشمش تیزابی و آفتابی آن معروف است. تاکستان میزان تولید کشمش طلایی کمتری به نسبت ملایر دارد اما بیشترین کشمش طلایی به ملکان و بناب در استان آذربایجان شرقی اختصاص دارد.

فروش کشمش عمده

 

قیمت کشمش تیزابی تاکستان

قیمت کشمش تیزابی تاکستان با سایر مناطق تفاوت چندانی ندارد. اگر قیمت را درب کارخانه بخواهیم نمی توان تقاوتی قائل شد اما در تهران قضیه فرق دارد. برخی تناژ خرید کرده و برای پخش یا صادرات می خواهند. این دسته را باید با قیمت صادراتی با آنها رفتار کرد. افرادی نیز هستند که تناژ بالا نمی خرند. برای این دسته، کیفیت یکسان اما قیمت بالاتر است.

  • قیمت کشمش تیزابی قهوه ای تاکستان: 19/000 تومان
  • کشمش تیزابی قهوه ای روشن یا خرمایی: 19/000 تومان

هر چه کشمش تیزابی روشن تر باشد، قیمتش گرانتر است. قیمت کشمش طلایی صادراتی دو برابر قیمت کشمش قهوه ای می باشد. قیمتهای گفته شده برای صادرات بوده و هر چه تناژ کشمش بالاتر رود، می توان قیمت کشمش را تعدیل داد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید