قیمت کشمش طلایی صادراتی آبان 1400

قیمت کشمش طلایی صادراتی آبان 1400 چقدر است و دارای چند نوع است؟ بسته بندی ها چند کیلویی است؟ حداقل بسته بندی از چند کیلو شروع می شود؟ تحویل کشمش کجاست؟

کشمش طلایی با رنگ زردی که دارد باعث شده تا میزان درخواستهای خارجی افزایش یابد. با این که روی سطح کشمش گوگرد دارد و نسبت به کشمش آفتابی شیرینی کمتری دارد اما متقاضیان آن نسبت به کشمش آفتابی یا تیزابی بیشتر است.

داخل ایران کشمش طلایی طرفدارارن زیادی ندارد اما خارج از کشور مانند کشورهای اروپایی و عربی این کشمش را بسیار دوست می دارند.

کشمش طلایی

قیمت کشمش طلایی صادراتی

قیمت کشمش طلایی براساس کیفیت، درجه و سایزی که دارد تعیین می گردد اما ما قیمت کشمش طلایی را به 3 دسته تقسیم کرده ایم که به شرح زیر است:

کالاقیمت
کشمش طلایی صادراتی درجه سوپر با بسته بندی 10 کیلویییک کارتن 495/000 تومان
کشمش طلایی صادراتی درجه 1 با بسته بندی 10 کیلویییک کارتن 485/000 تومان
کشمش طلایی صادراتی درجه 2 با بسته بندی 10 کیلویک کارتن 470/000 تومان

قیمتهایی که گفتیم همگی رنگ زرد دارند و کشمش قرمز درون آنها نیست. هر چه قرمزی کشمش بیشتر باشد، قیمت کشمش کاهش می یابد.

یادداشت

برای سفارش و یا اطلاع از موجودی های انواع کشمش طلایی با شماره های زیر تماس بگیرید.
09123483002
021-66887973

انواع بسته بندی کشمش طلایی صادراتی

کشمش طلایی صادراتی به صورت عمومی در دو بسته بندی عرضه می شود. بسته بندی 9 کیلو و 4 کیلویی. کارتنها به بدین نحو بسته بندی می شود که ابتدا کارتن کشمش را از کارتن 4 لایه درست می کنند. زمانی که به شکل کارتن درآمد، روی آن را با پلاستیک، شیرینک می کنند تا از نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری کنند. کشمش را درون پلاستیک جدایی قرار داده و درون کارتن قرار می دهند، سپس با پلاستیکی که اشاره شد، شیرینک می گردد.

بعضی نیز در بسته بندیهای یک کیلویی یا چند گرمی می خواهند که برای آن باید طراحی کرده و پس از آماده شدن به تولیدکننده بدهند تا بسته بندی کنند. اینکار هزینه جدایی دارد که به قیمت کشمش اضافه می شود.

محل تحویل کشمش طلایی

برای تحویل کشمش باید در ابتدا توافق شود تا مبلغ کل مشخص گردد. قیمت کشمش طلایی که در بالا طی جدولی گفتیم، قیمت درب کارخانه است. به این حالت EXW می گویند. اگر در بندر بخواهید تحویل بگیرید نیز این کار انجام می شود اما هزینه به عهده خریدار است. به این حالت FOB می گویند. هر دو روش در دستور کار این واحد تولیدی است.

راههای ارتباطی با ما

۵.۰
0 پاسخ

پیگیری‌ها

  1. […] فکر می کنند که قیمت صادراتی کشمش بالاست باید بگوییم که قیمت کشمش صادراتی پایین است اما حجم بالایی دارد. همین عاملی است تا […]

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید