فروش کشمش طلایی

فروش مرغوب ترین کشمش طلایی صادراتی سایز 10 تا 12

فروش کشمش طلایی عمده صادراتی یا گلدن سایز 10 تا 12 ملایر، بناب و ملکان با مرغوب ترین کیفیت کارخانه کشمش آرین انجام می گیرد. خرید ارزان با بسته بندی صادراتی را از ما انجام دهید.

فروش کشمش به دلیل صادراتی بودنش از اهمیت خاصی برخوردار است. صادرکنندگان و خریداران خشکبار، مهمترین ماده غذایی که به راحتی خرید و فروش می شود را در اولویت قرار می دهند. به همین جهت کشمش از اولویت های اول آنهاست.

قیمت کشمش طلایی

قیمت کشمش طلایی

نحوه صادرات کشمش طلایی کارخانه خشکبار آرین

 1. مورد اول: در بین انواع کشمش موجود و تولیدشده، کشمش طلایی یا گلدن از اولویت بیشتری برخوردار است. کشمش طلایی بیشترین صادرات را به همراه کشمش آفتابی به خود اختصاص داده است. کشمش طلایی به دلیل فرایند پیچیده تری که دارد نیاز به مجوزهای بهداشتی دقیق تر دارد. کارخانه خشکبار آرین به دلیل دارا بودن تجهیزات کامل کلیه مجوزهای صادراتی و بهداشتی را دارد.
 2. مورد بعدی که صادرات کشمش مهم است، نحوه بسته بندی است. کارخانه خشکبار آرین این امکان را دارد که با هر بسته بندی، کشمش خریداری شده را تحویل دهد.
 3.  تحویل کشمش است. با توجه به شرایط اقتصادی سیاسی موجود در ایران، مسئله تحویل کشم کمی پیچیده است. این کارخانه کشمش را هم درب کارخانه و هم تحویل در کشور مقصد را انجام می دهد. با این نوع تحویل مدل EXW و CIF می گویند. به روش FOB نیز تحویل داریم. در FOB بار در بندر تحویل می گردد و هزینه بار با مشتری است. در روش EXW هزینه حمل با مشتری و در CIF با فروشنده می باشد. می باشد.
صادرات کشمش طلایی

صادرات کشمش طلایی

روشهای فروش کشمش طلایی به صورت عمده

همانطور که گفتیم، کشمش کالایی است صادراتی، پس حجم کم خرید و فروش نمی شود. حجم کشمش طلایی و آفتابی که مهمترین اقلام صادراتی خشکبار هستند، یک کانتین است. هر یک کانتین برابر است با 20 تا 22 تن یا 22000 کیلوگرم. روش فروش کشمش طلایی به صورت زیر است:

 • دریافت درخواست مکتوب میزان کشمش
 • مشخص شدن درجه و رنگ کشمش
 • مشخص بودن نوع بسته بندی
 • کشور مقصد
 • نحوه حمل
 • انعقاد قرارداد
 • دریافت نیمی از کل مبلغ قرارداد
 • تسویه کامل هنگام تحویل قرارد با هر روشی که در قرارداد طی شده است.

منظور از کشمش طلایی سایز 10 تا 12 چیست؟

زمانی که کشمش به مرحله سورتینگ می رسد باید با سرندهای مخصوص سایز بندی شود. کشمش صادراتی در هر نوعی، چه کشمش آفتابی صادراتی، کشمش گلدن صادراتی و چه کشمش تیزابی باید دارای یک اندازه باشند. اندازههای نرمال عبارتند از:

 • کشمش سایز 8 تا 10
 • کشمش سایز 10 تا 12

بهترین کشمش صادراتی در فروش کشمش طلایی به کشمش سایز 10 تا 12 تعلق دارد که به اروپا صادر می گردد. برخی کشورهای عربی مانند قطر، کویت و امارات نیز از کشمش سایز 10 تا 12 استفاده می کنند.

صادرات کشمش طلایی

صادرات کشمش طلایی

قیمت کشمش طلایی سایز 10 تا 12

کشمش طلای درجه 121/000 تومان
کشمش طلایی درجه 220/000 تومان

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

تعقیب

 1. […] دلیل حجم کم تولید مویز و افرایش روزافزون کشمش آفتابی و کشمش طلایی صادراتی از حجم تولید مویز کاسته شده […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید