فروش اینترنتی کشمش

فروش اینترنتی کشمش پلویی درجه 1 صادراتی

فروش اینترنتی کشمش پلویی درجه 1 صادراتی تاکستان از نوع آفتابی و طلایی توسط خشکبار آرین در بناب و تاکستان از طریق سایت کشمش آرین به صورت عمده انجام می پذیرد.

سایت کشمش آرین

انواع کشمش پلویی صادراتی

کشمش پلویی به دلیل نداشتند هسته و مصرف در پلو در ایران به این نام معروف است. کشمش پلویی انواع مختلف با رنگهای گوناگون است. کشمش پلویی از انگور بی دانه ساخته می شود و از شیرینی خوبی برخوردار است. از بهترین کشمش پلویی صادراتی می توان به کشمش طلایی و کشمش آفتابی قهوه ای نام برد. کشمش پلویی صادراتی بیشترین صادرات به کشورهای اروپایی و عربی ثروتمند را دارد.

فروش کشمش پلویی

فروش کشمش پلویی

بهترین روش فروش کشمش پلویی صادراتی

برای فروش کشمش راههای زیادی وجود دارد. به عنوان مثال:

  • شرکت در نمایشگاههای بین المللی
  • تبلیغات بیلبوردی خارجی
  • ایمیل به بازرگانان ایرانی و خارجی

روشهای نام برده شده دارای هزینه های زیادی است اما فروش اینترنتی کشمش یکی از کم هزینه ترین روش فروش است. جدا از کم هزینه بودن می توانیم به کل دنیا کشمش تولیدی خود را به نمایش بگذاریم. در همه نمایشگاه های دنیا نمی توان شرکت کرد. تبلیغات در همه کشورهای دنیا نیز امکان پذیر نیست.

فروش اینترنتی کشمش پلویی صادراتی

همانطور که در بالا اشاره کردیم، بهترین روش فروش کشمش در هر نوعی، فروش اینترنتی کشمش است. برای این کار نیاز به یک سایت کشمش به صورت حرفه ای نیاز است. اسایت کشمش آرین این امکان را ایجاد کرده تا از طریق فضای اینترنت بتوان، هر نوع کشمش را به اقصی نقاط دنیا صادر کرد. برای این کار نیاز است تا از قیمت کشمش پلویی صادراتی به روز مطلع بود و براساس آن قیمت کشمش را اعلام کرد. ساز و کارهای سخت افزاری و نرم افزاری نقش مهمی دارند که کارخانه خشکبار آرین آنها را دارد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید