فروش کشمش طلایی

تخفیف بزرگ در فروش کشمش طلایی زرد تیزابی عمده

تخفیف بزرگ در فروش کشمش طلایی زرد تیزابی به صورت عمده در کارخانه کشمش آرین انجام می گیرد. کشمش آفتابی ملایر و تاکستان نیز در این طرح جای دارد. برای خرید کشمش گلدن بناب، ملایر، تاکستان و ملکان به شرایط زیر توجه کنید.

کارخانه های کشمش زیادی در ایران فعال هستند. بزرگترین کارخانه های کشمش در ملایر، بناب و تاکستان قرار دارند. برای خرید کشمش طلایی که مهمترین کشمش صادراتی ایران است باید به این مناطق مراجعه کنید.

کشمش گلدن

کشمش گلدن

کارخانه خشکبار آرین

کارخانه خشکبار آرین تولید کننده انواع کشمش و میوه خشک و همچنین بادام و گردو می باشد. کشمش به دلیل استراتژیک بودنش از اهمیت بیشتری نسبت به سایر خشکبارها برخوردار است. شرکت خشکبار آرین در تبریز و تهران دارای 2 کارخانه بزرگ است. این کارخانه دارای امکانات مالی بوده و توانایی تحویل حجمهای بزرگ از کشمش و سایر خشکبار را برای صادرات دارد.

کارخانه کشمش

کشمش طلایی تیزابی صادراتی

صادرات امر مهمی در اقتصاد است. برای صادرات باید بسیاری از امکانات نظیر امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود باشد. در غیر اینصورت در صادرات موفق نخواهیم بود. امکانات نرم افزاری مانند پول، اطلاعات راجع به نحوه صادرات می باشد. امکانات سخت افزاری نیز مانند کارخانه مجهز، دستگاه های به روز و پرسنل کارآمد است که کارخانه آرین همگی آنها را دارد. کشمش طلایی در ابتدای کار باید به روش تیزابی خشک شود. سپس در محل سقف دار آویزان شده تا در سایه خشک شود.  سپس به مرحله شستشو رفته تا شسته شود. بعد از این مرحله باید با دستگاه سورتینگ، سایز بندی شده و به مرحله چوب گیری می رود و دوباره سایز بندی انجام می گیرد. در مرحله آخر دوباره شسته شده و بعد از خسک شدن برای بسته بتدی به دستگاه های بسته بندی سپرده می شود.

فروش عمده کشمش تاکستان

فروش عمده کشمش تاکستان

تخفیف در فروش کشمش طلایی به صورت عمده

کشمش طلایی چون ماهیت صادراتی دارد باید با قیمت ارزان فروخته شود. برای این موضوع کارخانه کشمش آرین سعی کرده تا با کاهش قیمتها، حجم صادراتی کشمش را افزایش دهد. کشمش طلایی دارای 4 کیفیت است که براساس این 4 کیفیت قیمت کشمش طلایی تعیین می گردد. فروش کشمش طلایی به دلایل مهمی از جمله صادراتی بودنش همواره مورد توجه بوده است. فروش کشمش طلایی باید توسط کارشناس انجام گردد. افراد عادی که کشمش را نمی شناشند در 90 درصد اوقات باعث فرار مشتری می شوند. فروش کشمش سود زیادی ندارد اما در تناژ بالا سود خوبی دارد.

قیمت تخفیف خورده کشمش طلایی

کیفیت کشمشقیمت کشمش
کشمش گلدن درجه 124/000 تومان
کشمش گلدن درجه 223/000 تومان
کشمش گلدن درجه 320/000 تومان

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید