فروش عمده کشمش طلایی

خرید و فروش عمده کشمش طلایی تیزابی ملایر و بناب

فروش عمده کشمش طلایی ملایر و بناب با شرایط اختصاصی در کارخانه آرین انجام می گیرد. این کارخانه، انواع کشمش بیدانه را از باغات اختصاصی که دارد خریداری کرده و بسته بندی می کند. از ویزگی های کارخانه خشکبار آرین توانایی طلایی کردن کشمش است. طلایی کردن کشمش فرایندی دارد که هر کارخانه ای توانایی آن را ندارد. اتاقک های مخصوص زرد یا گوگردی کردن کشمش با از تجهیزات خوبی برخوردار باشد که این کارخانه انها را داراست.

توجه

برای خرید کشمش طلایی در درجات متفاوت با شماره های زیر اقدام کنید.
021-66887973
09123483002
امیر رسولی

فروش عمده کشمش طلایی به صادرکننده و خریدار کشمش کمک می کند تا قدرت چانه زنی را افزایش دهد. هر چه بتوانیم کشمش طلایی را با قیمت ارزانتری انجام دهیم قطعا حجم بیشتری را خواهیم خرید و در نهایت سود بیشتری می بریم. برخی از کارخانه های کشمش طلایی فکر می کنند تا باید با بالاترین قیمت بفروشند در صورتی که کارخانه کشمش آرین درست برعکس این فکر می کند. به همین جهت است که هر روز میزان صادرات کشمش طلایی افزایش می یابد.

کارخانه کشمش طلایی آرین

کارخانه کشمش آرین در سال 1378 در بناب استان آذربایجان شرقی تاسیس شد. در ابتدا از امکانات کمی برخوردار بود اما با بهره گیری از کارشناسان مجرب و صداقت کاری توانسته تا به یکی از بهترین کارخانجات خشکبار منطقه تبدیل گردد. امکانات زیادی این کارخانه دارد که کار خرید کشمش طلایی که به صورت تخصصی انجام می گیرد آسان گردد. یکی از این روش خرید اینترنتی کشمش از طریق سایت کشمش آرین است. توانایی این کارخانه این است که انواع کشمش طلایی ملایر و بناب را با حجم بالا دارد. این به دلیل نوع درخواستهایی است که وجود دارد. برخی فقط کشمش ملایر و برخی دیگر تنها کشمش طلایی بناب را می خواهند.

خرید عمده کشمش طلایی آرین

کارخانه پخش خشکبار آرین برای این که به صورت عمده به فروش کشمش طلایی مشغول است، حجم خرید کشمش طلایی نیز بالاست. کشاورزانی که به فروش عمده کشمش طلایی خود می اندیشند می توانند با ما تماس بگیرند. از ویژگی کارخانه آرین این است که توان مالی نسبتا خوبی دارد و می تواند حجمهای بالایی از کشمش را  با قیمت خوب خریداری کند.

خرید کشمش طلایی

خرید کشمش طلایی

فروش عمده کشمش طلایی کارخانه آرین

کارخانه آرین شرایط فروش عمده کشمش طلایی را برای صادرکنندگان کشمش قرار داده است. عده زیادی برای خرید کشمش طلایی مراجعه می کنند اما تنها می توانیم با کسانی معامله کنیم که بتوانند به صورت عمده خرید کنند. منظور از خرید کشمش عمده این است که حداقل یک کانتین باشد. یک کانتین گنجایش 18 تا 20 تن کشمش را دارد. قیمت عمده کشمش طلایی ارزان است اما به صورت نقدی می باشد.

خرید عمده کشمش

خرید عمده کشمش

فروش چکی کشمش طلایی

فروش چکی کشمش طلایی نیز در کارخانه آرین نیز امکان پذیر است اما با شرایط خاص. چون در ایران شرایط چک بسیار ناامن است تنها می توانیم با شرایط ذیل انواع کشمش طلایی را بفروشیم. این شرایط طبق قوانین زیر می باشد:

  • دریافت 1/3 مبلغ کشمش
  • مابقی میلغ را براساس نوع خرید و زمانبندی که هنگام قرارداد تعیین می گردد مشخص می کنیم.
  • به رهن گذاشتن سند ملکی به اندازه کل مبلغ کشمش. یعنی اگر 100 میلیون تومان خرید کرده اید و 1/3 آن را پرداخت کرده اید باید به اندازه 100 میلوین تومان سند ملکی معتبر در رهن شرکت بگذارید.
  • شرکتهای معتبر بزرگ نیازی به گذاشتن سند ملکی ندارند. مثلا شرکتی مانند کیکی و کلوچه نادری نیازی به سند ندارد و نام آنها در اعتبار آنها کافی است.

قیمت کشمش طلایی درجه یک صادراتی

کشمش طلایی درجه یک21/000 تومان برای هر کیلوگرم
کشمش طلایی درجه دو20/000 تومان برای هر کیلو
کشمش طلایی درجه 317/000 برای هر کیلوگرم

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
0 پاسخ

تعقیب

  1. […] کشمش تیزابی است با رنگ خرمایی که دود گوگرد نخورده است. فروش عمده کشمش به صادرکنندگان کمک می کند تا هم با قیمت ارزان خرید کنند […]

  2. […] تناژ بالایی که کشمش تیزابی در هر دو نوع تولید می شود، خرید و فروش کشمش تیزابی نیز از محبوبیت بیشتری برخوردار […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید