کارخانه کشمش بناب

کارخانه کشمش طلایی بناب صادراتی درجه یک

کارخانه کشمش بناب تولیدکننده انواع کشمش زرد طلایی تیزابی از نوع درجه یک صادراتی می باشد. بناب، مراغه و ملکان از شهرهای مهم اقتصادی و زارعی تبریز است که کارخانه خشکبار فراوانی در آن فعال هستند. لیست کارخانه های کشمش طلایی بناب به شرح زیر می باشد.

شهر بناب از شهرهای مهم تبریز است که مرکز تولید کشمش طلایی می باشد. کشمش طلایی بناب و ملکان، دو شهر نزدیک به هم، تاریخ چندین دو ساله دارد. این دو شهر بهترین کشمش طلایی را تولید می کنند. 99 درصد کشمش این منطق برای صادرات استفاده می شود.

کارخانه کشمش بناب

کارخانه های بزرگی در بناب وجود دارد که بیش از 80 درصد انها به بسته بندی کشمش طلایی مشغولند. کارخانه کشمش با سایر کارخانه ها فرق دارد. در کارخانه کشمش نمی شود کشمش تولید کرد بلکه در این کارخانه ها، کشمش طلایی به صورت صادراتی جداسازی شده و بسته بندی می گردد. از کارخانه های مهم بناب می توان به کارخانه های زیر اشاره کرد:

  • کارخانه خشکبار آرین
  • کارخانه کشمش زارعی
  • کارخانه کشمش سعید
  • کارخانه کشمش توتونچی
  • کارخانه مجتبی

بهترین کارخانه کشمش طلایی بناب کدام است؟

کشمش توسط کشاورز تولید می گردد و همگی از کیفیت خوبی برخوردارند چون در بناب و ملکان کشت شده اند. کارخانه ها نیز باید تجهیزات کاملی داشته باشند تا بتوانند کشمش طلایی صادراتی که مشتری را دائمی کند، بسته بندی کند. از طرف دیگر یک کارخانه خوب باید توان تامین نیز داشته باشد. به عنوان مثال یک کارخانه همه تجهیزات را داشته باشد اما پول نداشته باشد تا طی قراردای که بسته، کشمش را تحویل دهد. از بهترین کارخانه های کشمش در بناب می توان به کارخانه های زیر را نام برد.

  • خشکبار آرین
  • خشکبار توتونچی
  • خشکبار زارعی

کارخانه کشمش

از عوامل مهم دیگر در شناخت کارخانه هاف نام نیک کارخانه دار است. بسیاری از کارخانه به دنبال این هستند که یک شبه راه صد ساله را بروند. برای همین موضوع غش در معامله می کنند. یعنی کشمش که نشان می دهند با کشمشی که تحویل می دهند و درون بسته بندی است فرق دارد. پس باید بدانید که سابقه طولانی خوب در کارخانه داری بسیار مهم است.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید