فروش کشمش آفتابی اصفهان

فروش کشمش آفتابی اصفهان به صورت عمده

فروش کشمش آفتابی اصفهان به صورت عمده از خواستگاه بالایی برخوردار است. صادرکنندگان عمده در اصفهان بیشترین کشمش آفتابی را مصرف دارند. از دیگر موارد در اصفهان، صادرات کشمش به خارج است.

کشمش در شهرهای بزرگی مانند اصفهان و تهران از خواستگاه ویژه ای برخوردار است. در شهر اصفهان به دلیل صادرکنندگان بزرگی که دارد درخواست خرید کشمش آفتابی بالاست. کشمش آفتابی به دلیل این که به صورت طبیعی تهیه می شود، متقاضیان زیادی دارد.

فروش کشمش آفتابی در اصفهان

کدام نوع کشمش آفتابی برای صادرات خوب است؟

کشمش آفتابی در چهار درجه وجود دارد. کشمش آفتابی درجه یک و دو برای صادرات به عراق و ارمنستان و روسیه استفاده می شود. کشمش درجه سه و چهار برای آبگیری و عرق گیری استفاده می گردد. از کشمش آفتابی درجه 1 برای مواد غذایی مانند عدس پلو و شیرین پلو و همچنین شیرینی کشمشی نیز استفاده می گردد.

فروش کشمش آفتابی اصفهان

اصفهان از شهرهایی است که فروش داخلی خوبی نیز دارد. اصفهان به دلیل نوع مصارف غذایی که دارند از کشمش آفتابی به وفور استفاده می کنند. اصفهان دارای کشاورزی قوی نیز هست اما از لحاظ باغات انگور ضعیف است. به همین جهت فروش کشمش اصفهان نسبت به سایر شهرها بالاست. برای اطلاعات مربوط به خرید کشمش آفتابی در اصفهان از فروشندگان عمده درخواست خرید کشمش آفتابی آرین را داریم.

فروش عمده کشمش در اصفهان

برای فروش عمده کشمش در اصفهان باید حداقل 5 تن در نظر گرفت. دلیل این امر وجود هزینه حمل کشمش به اصفهان است. افرادی که برا صادرات کار می کنند که نیازی به حمل به اصفهان ندارند اما برای فروش داخلی باید کشمش را به درون اصفهان ببرند.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید