قیمت کشمش آفتابی در بازار

قیمت تضمینی کشمش آفتابی در بازار جهانی

قیمت کشمش آفتابی در بازار جهانی به صورت تضمینی توسط کارخانه خشکبار آرین طبق لیست قیمت زیر اعلام شد. کشمش آفتاب خشک، تیزابی، کشمش طلایی یا انگوری و پلویی تاکستان و ملایر معروف ترین کشمش صادراتی است. برای خرید کشمش آفتابی 97 از ما هم قیمت بگیرید تا متوجه ارزان بودن قیمتها شوید.

قیمت تضمینی کشمش

کشمش آفتابی همان کشمش آفتاب خشک است؟

کشمش آفتابی از خشک کردن انگور بیدانه در آفتاب تهیه می شود. به کشمش آفتابی در برخی کارخانه ها و فروشنده ها، به کشمش ارگانیک نیز نامیده می شود. کشمش ارگانیک مشخصه هایی دارد که به راحتی نمی توان به آن کشمش ارگانیک گفت. کشمش آفتابی یا آفتاب خشک به دلیل این که موادی به آن اضافه نمی شود بهتر از کشمش تیزابی است. به همین جهت قیمت کشمش تیزابی از آفتابی ارزانتر و ترش مزه تر است. کشمش آفتابی بیدانه شیرین ترین کشمش می باشد.

قیمت جهانی کشمش

قیمت کشمش آفتابی در بازار جهانی

قیمت کشمش در بازار جهانی بسیار گران است. کشمش در بازار جهانی به دو طریق به فروش می رسد. فروش عمده کشمش آفتابی و فروش خرده و در بسته بندیهای کوچک و گرمی. قیمت خرده کشمش در ایران بین 29 تا 30 هزار تومان است. قیمت جهانی کشمش آفتابی برای هر 100 گرم برابر است با 3 تا 4 دلار. قیمتها بستگی دارد که از کجا تهیه شود. قیمت عمده فروشی جهانی کشمش آفتابی بین 2/5 دلار در هر کیلوگرم است.

قیمت کشمش آفتابی بازار 97 ایران

کشمش به دلیل این که کالای کشاورزی است، وابستگی زیادی به نوع باغداری و شرایط آب و هوایی دارد. در کشورهای پیشرفته مانند آمریکا نحوه باغداری به روش پیشرفته انجام می گیرد. معمولا برای کشت انگور از گلخانه های بزرگ استفاده می شود که احتمال آسیب دیدن انگور بر اثر تغییرات آب و هوایی تقریبا صفر است.

  • کشمش آفتابی درجه یک
  • کشمش آفتابی درجه دو
  • کشمش آفتابی درجه سه برای آبگیری
  • 245/000 تومان بسته 10 کیلویی
  • 230/000 تومان بسته 9 کیلویی
  • 138/000 تومان بسته 9 کیلویی

قیمتها بسته به میزان درخواست متفاوت است. قیمتهایی که در جدول بالا گفته شده قابلیت تعدیل دارد. با ما باشید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com
۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید