قیمت کشمش پلویی درجه یک

قیمت کشمش پلویی درجه یک طبیعی کیلو چنده؟

قیمت کشمش پلویی درجه یک طبیعی کیلو چنده؟ کشمش آفتابی ریز برای سیرینی فروسی ها که شیرینی درست می کنند خوب است. قیمت کشمش پلویی ریز با قیمت کشمش پلویی درشت فرق دارد. برای فهمیدن قیمت روز کشمش پلویی آفتابی یا تیزابی و طلایی به لیست قیمت زیر مراجعه کنید.

کشمش پلویی درجه یک

کشمش پلویی چه نوع کشمشی است؟

کشمش پلویی کشمشی است که در ساخت شیرینی، کلوچه و کیک و پخت انواع پلو بکار می رود. عدس پلو، شیرین پلو از غذاهای ایرانی است که در هر خانواده ایرانی پخته می شود. کشمش پلویی باید بیدانه باشد. اگر کشمش پلویی هسته دارد برای کاربردهایی که نام بردیم بدرد نخواهد خورد. وجود هسته در کشمش، حین خوردن حس بدی به مصرف کننده می دهد. کشمش پلویی به کشمش طبیعی نیز معروف است. علت این است که برای خشک کردن انگور از گرما و نور طبیعی آفتاب استفاده می گردد و هیچ مواد افزودنی در تهیه آن بکار نمی رود.

قیمت کشمش طبیعی

قیمت کشمش پلویی درجه یک کیلو چنده؟

کشمش پلویی درجه یک که برای صادرات کشمش نیز استفاده می شود از قیمت نسبتا گرانی برخوردار است. خشک کردن کشمش به روش آفتابی چون روش سنتی و زمانبر است برای تولیدکنندگان به صرفه نیست، به همین جهت است که حجم تولیدی آن در ایران کم است. بهترین کشمش آفتابی به تاکستان و ملایر استان همدان تعلق دارد.

  • کشمش پلویی درجه یک صادراتی درشت
  • کشمش پلویی ریز برای کیک و کلوچه
  • 25/500 تومان
  • 25/000 تومان

قیمت کشمش طلایی صادراتی

کشمش طلایی نیز یک نوع کشمش تیزابی بدون هسته است که از انگور بیدانه گرفته می شود. جدا از روشهای خشک کردن کشمش طلایی به روش تیزابی، از اتاقک گوگرد نیز برای زرد کردن کشمش نیز باید استفاده کرد. فروش کشمش طلایی به نسبت کشمش تیزابی و آفتابی بیشترین مقدار را دارد. بهترین کشمش طلایی به بناب و ملکان اختصاص دارد.

  • کشمش طلایی صادراتی سوپر
  • کشمش طلایی تیزابی درجه یک صادراتی
  • 22/500 تومان هر کیلوگرم
  • 19/500 تومان هر کیلو

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید