کشمش تیزابی طلایی

فروش کشمش تیزابی طلایی درجه سوپر بناب

فروش کشمش تیزابی طلایی بناب با درجه سوپر و درجه یک به صورت فله ای و بسته بندی شده صادراتی در بازار کشمش بناب با قیمت روز انجام می پذیرد. کشمش که از فرآوردهای انگور بدانه و دانه دار است دارای انواع مختلفی است. کشمش طلایی درجه بندی شده یکی از انواع کشمش صادراتی است. یکی از روشهای نوین تولید کشمش استفاده از دستگاه های انگور خشک کنی است. دستگاه انگور خشک کنی در ابتدا انگور را شسته و سپس با درجه حرارتی که قابل تنظیم است، خشک می شود. بعد از خشک شدن به مرحله دو زنی با گوگرد است که رنگ ززردی به کشمش می دهد.

فروش کشمش طلایی

مشخصات کشمش طلایی سوپر

کشمش از دانه های انگور تولید می شود به همین جهت دارای اندازه های مختلفی است. برای این که کشمش تیزابی طلایی داشته باشیم باید انگور را با تیزاب خشک کرد و سپس به رنگ زرد تبدیل کرد. در این فرایند تعدادی از کشمشها رنگ قرمز گرفته و لهیده می شوند. وقتی این کشمشها از سبد کشمش جدا شد در مرحله سورت بندی، اندازه های 10 تا 12 جدا می شود. علاوه بر اندازه بزرگ دانه های کشمش، باید رنگ کشمشها کاملا طلایی و یکدست باشد. به این نوع کشمش، کشمش تیزابی طلایی سوپر می گویند.

کشمش طلایی درجه یک

 شرایط فروش کشمش تیزابی طلایی

کشمش طلایی درجه یک هم یک کشمش صادراتی ممتاز است اما نوع سوپر آن دارای اندازه های بزرگتری است. خرید و فروش کشمش طلایی به دو صورت انجام می گیرد. کارخانجات کشمش برای فروش کشمش طلایی از دو روش زیر استفاده می کنند اما برای صادرات کشمش طلایی، بیشترین روش، روش نقدی است.

  • اعتباری
  • نقدی

فروش کشمش تیزابی

بهترین روش فروش کشمش طلایی به صورت اعتباری استفاده از LC بانکی است. چون در ایران ما به دلایل سیاسی هر چند وقت یکبار تحریم می شویم پس بهترین راه برای صادرات کشمش فروش نقدی کشمش است. فروش اعتباری کشمش، تنها برای فروش داخلی و فروش به کارخانجات معتبر است. بیشترین فروش کشمش در ایران به صورت نقدی انجام می گیرد چون حجم مالی در این حوزه بسیار بالاست. حجم خرید و فروش کشمش طلایی بالاست و پول زیادی می خواهد به همین جهت فروشندگان برای فروش بیشتر ریسک زیادی نمی کنند.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید