کشمش طلایی

3 نمونه از کشمش طلایی ممتاز با بسته بندی صادراتی

3 نمونه از کشمش طلایی ممتاز با بسته بندی صادراتی بناب، ملکان، ملایر، تاکستان را به همراه قیمت کشمش زرد طلایی درجه ممتاز، درجه یک، اعلا و درجه 2 را در لیست قیمت زیر آورده ایم. برای خرید کشمش زرد طلایی با این مشخصات با ما ارتباط بگیرید.

کشمش طلایی با 3 درجه کیفی در بازار صادراتی وجود دارد. هر 3 درجه موجود برای صادرات خوب است چون کارایی های متفاوتی دارند. کشمش زرد طلایی از کشمشهای گران است که بیشترین مصرف صادراتی را دارد.

فروش کشمش طلایی

کشمش طلایی ممتاز

کشمش طلایی ممتاز بیشترین درخوااست را در بین انواع کشمش طلایی دارد. به طور کلی خریداران مواد غذایی همواره به دنبال بهترین هستند به همین جهت است که درخواست زیادی در آن وجود دارد. کشمش ممتاز دارای ویزگی های ظاهری زیر است:

  • اندازه کشمش بین 10 تا 12 میلیمتر است.
  • زردی یکنواختی در کل کشمش حاکم است.
  • خرابی و لهیده گی نداشته باشد.
  • رطوبت کشمش استاندارد است.

کشمش طلایی صادراتی

کشمش طلایی درجه یک

کشمش زرد طلایی درجه یک نیز بالاترین صادرات را دارد. کشمش زرد درجه یک نیز مانند درجه ممتاز است با این تفاوت که اندازه کشمش بین 8 تا 10 میلی متر است. سایر ویژگی ها مانند درجه ممتاز است. در بسته های کشمش درجه یک تعداد کمی از کشمش های طلایی، با رنگ زرد کمتر هم وجود دارد که در درجه ممتاز وجود ندارد.

کشمش طلایی درجه 2

کشمش زرد طلایی درجه 2

کشمش زرد طلایی درجه 2 کمی متفاوت با درجه 1 و ممتاز است. در این درجه بندی شما کشمش ریز مخلوط را مشاهده می کنید که مقداری هم کشمش قرمز مایل به زرد هم درون آن وجود دارد. از این کشمش برای شیرینی جات استفاده می گردد. بهترین کشمش زرد طلایی صادراتی را بابد از دو شهر مهم کشمش تهیه کنید. بناب و ملکان مهمترین شهرهای سبزه هستند. کشمش زرد در اصطلاح مناطق کشمش خیز به سبزه معروف است. ملایر و تاکستان هم کشمش باکیفیتی دارند اما کشمش بناب و ملکان باکیفیت تر بوده و برای صادرات کشمش به اروپا بسیار مناسب است.

بسته بندی صادراتی کشمش

صادرات کشمش نیاز اساسی به بسته بندی صادراتی دارد. با توجه به مسیر طولانی که یک کامیون یا کشتی باید طی کند کیفیت بسته بندی مهم است. مهمترین مشخصات کارتن صادراتی کشمش عبارتند از:

  • کارتن 4 لا
  • نایلون داخلی محکم
  • بسته های 10 کیلویی و 5 کیلویی و 9 کیلویی
  • نایلون محکم روی کارتن

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید