فروش کشمش آفتابی

فروش تضمینی کشمش آفتابی درجه یک

فروش کشمش آفتابی درجه یک به صورت تضمینی، قیمت کشمش در بازار، قیمت کشمش آفتابی تاکستان، قیمت کشمش آفتابی ملایر، کشمش آبگیری، خرید کشمش ارزان و به طور کلی خرید و فروش انواع کشمش آفتابی و طلایی توسط کارخانه کشمش آرین انجام می گیرد.

قیمت کشمش آفتابی

کشمش آفتابی درجه یک با مشخصات

کشمش آفتابی در آفتاب به وجود آمده است. انگور بی دانه را در مجاورت نور و گرما قرار می دهیم تا به کشمش آفتابی تبدیل شود. کشمش آفتابی درجه یک به دلیل صادراتی بودنش از ویژگی های مشابه ای مانند هر کشمش دیگری، برخوردار است. کشمش آفتابی درجه یک باید به رنگ قهوه ای تیره باشد و مواد اضافی خراب نداشته باشد. یکدست و یک اندازه بودن کشمش آفتابی درجه، مهمترین آیتم کشمش درجه یک است.

منظور از فروش تضمینی کشمش چیست؟

کشمش محصولی است کیفی که می توان در آن غش کرد. منظور، غش در معامله است. یعنی کشمشی که شما می پسندید با کشمشی که درون کارتن می رود متفاوت است. فروشنده پول کشمش را گرفته و بعد کشمش آفتابی درجه یک که مد نظر خریدار هست را درون کارتن قرار نمی دهد. کارحانه کشمش آرین برای برطرف کردن شبهاتی از این دست برای فروش کشمش آفتابی، فروش تضمینی قرار داده است تا مشتری با خیالی آسود خرید کند. در خرید کشمش آفتابی یا هر نوع ماده غذایی صادراتی باید دقت کرد و از جاهای مطمئن خرید کرد.

کشمش پلویی درجه یک

نحوه فروش کشمش آفتابی درجه یک

کشمش آفتابی درجه یک یا در داخلی مصرف می شود و یا صادر می شود. کشمش طلایی درجه یک اینطور نیست و بیشترین مقدار آن صادر می گردد. کارخانه آرین برای فروش کشمش آفتابی، ابتدا تناژ مورد نظر خریدار و درجه آن را با نظر مشتری تعیین می کند. بعد از آن کشمش تهیه شده بعد از طی مراحل مختلف به مرحله بسته بندی می رسد. با مشتری هماهنگ می شود تا برای بسته بندی در کارخانه حضور داشته باشد تا بهترین کشمش مد نظر وارد کارتون شود. نیمی از پول کشمش در ابتدا دریافت می شود و سپس مابقی را هنگام تحویل از مشتری دریافت می کنیم.

کشمش آفتابی تاکستان

قیمت کشمش آفتابی درب کارخانه

  • کشمش آفتابی ممتاز
  • کشمش آفتابی درجه یک
  • کشمش آفتابی درجه 2
  • 26/000 تومان
  • 25/000 تومان
  • 23/000 تومان

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید