خرید کشمش طلایی بناب

خرید کشمش طلایی بناب در بازار

خرید کشمش طلایی بناب از نوع صادراتی در بازار تهران و شهرستان متفاوت است. فروش عمده کشمش طلایی، گلدن یا دودی ملایر، تاکستان، ملکان و بناب در کارخانه کشمش آرین با بهترین کیفیت بسته بندی شده و به کشورهای اروپا صادر می گردد.

چرا کشمش طلایی می شود؟

میوه دارای آب است و زمانی که آب از میوه گرفته شود به رنگ تیره در می آید. انگور نیز به عنوان میوه بهشتی از این مورد مستثنی نیست. اما اینکه چطور کشمش، رنگ زرد پیدا می کند دلیل دارد. بعد از اتمام فرایند رطوبت گیری یا خشک کردن انگور یک مرحله دیگر باقی می ماند که آن دود گوگرد است. دود گوگرد عامل زرد شدن رنگ کشمش است.

فروش کشمش طلایی صادراتی

فروش کشمش طلایی

خرید کشمش طلایی بناب

 خرید کشمش طلایی به یک دلیل مهم انجام می گیرد. در ایران، کشمش طلایی پلویی برای غذا بکار نمی رود اما خرید کشمش آفتابی پلویی برای  مصارف غذایی مانند عدس پلو، شیرینی بکار می رود. کشمش طلایی تنها برای صادرات کشمش کالای مهمی است. کشمش طلایی بناب و ملکان بهترین کشمش زرد طلایی ایران را دارند. به همین جهت برای خرید کشمش طلایی صادراتی باید از کارخانجات مهم بناب خرید کنید. کارخانه کشمش آرین یکی از کارخانه های مهم بناب است اما کارخانه های دیگری نیز در این کار فعال هستند.

قیمت کشمش طلایی

شرایط خرید کشمش از کارخانه کشمش آرین

کارخانه کشمش قدمت 20 ساله در تولید کشمش طلایی انگوری دارد. کشمش طلایی در منطقه بناب و ملکان به سبزه معروف هستند. این کارخانه توانایی تولید و بسته بندی انبوه کشمش طلایی را دارد. مجهزترین دستگاه ها شستشو، سورت بندی و بسته بندی در این کارخانه وجود دارد. شرایط خرید کشمش طلایی بسته به تناز دارد. هر چه تناز بالاتر باشد، قیمت کشمش طلایی کمتر و شرایط خرید آسانتر خواهد شد. در حالت کلی شرایط خرید کشمش طلایی بناب به صورت زیر است:

  • نقدی: نصف مبلغ دریافت و مابقی هنگام تحویل کشمش از خریدار دریافت می گردد.
  • اعتباری: در خرید چکی یا اعتباری باید بسته به شرایط، مذاکره شود. برای خرید کشمش صادراتی نمی توان به صورت تک قیمتی حرف زد بلکه بسته به شرایط خرید باید مذاکره شود.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

تعقیب

  1. […] به سبزه نیز معروف است. اگر بخواهید به ملایر رفته و برای خرید کشمش طلایی اقدام کنید باید از این نامها استفاده کنید. کشمش انگوری […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید