خرید کشمش طلایی

خرید کشمش طلایی عمده درجه یک، قیمت

خرید کشمش طلایی عمده درجه یک برای این انجام می شود تا به فروش عمده برسیم. کشمش کالایی است که اگر در گرما قرار بگیرد شته می زند. با توجه به حساسیتی که کشمش دارد باید در محل سرد نگهداری شود و یا سریع فروخته گردد. با توجه به این که کشمش یک ماده غذایی صادراتی است در حجم عمده خرید و فروش می شود.

بهترین کشمش ایران

منظور از خرید عمده کشمش چیست؟

خرید عمده در دید هر فردی یک معنایی دارد. گاهی 100 کیلو کشمش، خرید عمده حساب می شود و گاهی اوقات 10 کانتین که هر کانتین 20 تن است جزو خرید عمده محسوب می شود. در خرید و فروش کشمش باید یک کانتین را مبنایی بر خرید کشمش طلایی به صورت عمده دانست. استاندارد خرید و فروشهای کشمش در این اندازه است. البته برای فروش طلایی در داخل ایران از 500 کیلو تا 2 یا 5 تن را ملاک عمده فروشی می گذارند.

بهترین مناطق برای خرید کشمش طلایی

کشمش در ایران تقریبا در 70 درصد شهرها در اندازه ها و حجمهای مختلف تولید می گردد اما تنها چند شهر هستند که در تولید کشمش شناخته شده هستند. ملایر، تاکستان، بناب و ملکان و کاشمر. کشمش کاشمری را برای آجیل بکار می برند . مصرف داخلی دارد اما کشمش سه شهر دیگر با هم فرق دارند. کشمش طلایی ملکان و بناب که 10 کیلومتر با ملکان فاصله دارد تنها برای صادرات استفاده می گردد. کشمش آفتابی تاکستان و ملایر نیز مانند کشمش گلدن ملکان برای صادرات بکار می رود، با این تفاوت که تحت عنوان فروش کشمش پلویی کاربرد داخلی دارد.

کشمش طلایی ملکان

قیمت خرید عمده کشمش طلایی صادراتی

قیمتهایی که در جدول زیر آمده است ملاکی است برای قیمتی که باید فروخته شود. زمانی که قیمت فروش کشمش مشخص باسد براساس آن می توانیم بهترین خرید کشمش طلایی را انجام دهیم. برای یک معامله خوب باید خریداری خوبی بود تا فروشنده خوبی. اگر به قیمت خوب بخریم می توانیم به قیمت خوب هم بفروشیم. قیمتهای فوق قیمتهای پایه ای هستند که براساس تناژ درخواستی قابلیت تغییر دارند.

  • کشمش طلایی سوپر ملکان
  • کشمش طلایی درجه یک ملکان
  • کشمش طلایی درجه 2
  • 22/000 تومان
  • 21/000 تومان
  • 19/500 تومان

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید