آخرین قیمت کشمش تیزابی

آخرین قیمت کشمش تیزابی طلایی صادراتی بناب

کشمش صادراتی چند نوع است که بهترین کشمش صادراتی به کشمش تیزابی و کشمش طلایی اختصاص دارد. کشمش طلایی نیز یکی از انواع کشمش تیزابی است. وقتی کشمش را تیزابی کردیم می توانیم با قرار دادن آن در مجاورت دود گوگرد، به کشمش طلایی تبدیل کنیم. کشمش صادراتی بناب دارای بسته بندی و قیمتهای مختلفی است که راجع به آن حرف می زنیم.

کشمش طلایی

کشمش طلایی

کشمش طلایی بهتر است یا تیزابی؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، کشمش طلایی و تیزابی، هر دو از نوع صادراتی هستند. کشمش تیزابی را با رنگ سبز می شناسیم اما رنگهای متفاوتی دارد. کشمش تیزابی را با رنگ قهوه ای هم دیده ایم و تنها زرد یا سبز نیست1. رنگ خرمایی نیز از دیگر رنگهای کشمش تیزابی است. برای این که بگوییم که کشمش تیزابی برای تجارت بهتر است یا طلایی باید بگوییم که بستگی به بازار هدف دارد. به عنوان مثال کشورهای اروپایی و کشورهای ثروتمند عربی، کشمش طلایی پلویی را را می پسندند. کشور عراق و یا عمان از کشمش تیزابی خرمایی یا کشمش سلطانی خوششان می آید.

بهترین کشمش ایران

آخرین قیمت کشمش طلایی و تیزابی

کالاهای صادراتی به شدت نسبت به نوسانات ارزی واکنش نشان می دهند. قیمت کشمش صادراتی علاوه بر قیمت های داخلی، میزان تولید سالانه، به قیمتهای ارزی و قیمت جهانی کشمش واکنش نشان می دهند. برای این که از آخرین قیمت کشمش تیزابی و طلایی آگاه شویم،1 لیست قیمتی را تدارک دیده ایم تا براساس آن خرید کشمش طلایی یا تیزابی را ان1جام دهید.

توجه

قیمتهایی که در این لیست آمده است براساس تناژ درخواستی تغییر می کند. اگر درخواست بالای یک کانتین را دارید با شماره های زیر تماس بگیرید.
( 98+)2166887973
(98+)9123483002

کشمش طلایی ممتاز ملکانهر کیلو 49/500 تومان
کشمش طلایی درجه یک ملکانهر کیلو 49/000 تومان
کشمش طلایی ممتاز تاکستانهر کیلو 49/000 تومان
کشمش طلایی ملایر ممتازهر کیلو 48/000 تومان

قیمت کشمش طلایی

کشمش طلایی بناب بهتر است یا تاکستان؟

بناب که در مرز استان آذربایجان شرقی و غربی قرار دارد از سالیان دور، بهترین کشمش طلایی را تولید می کرده است. کارخانه مجهزی که در بناب و ملکان وجود دارد این دو شهر را به قطب صادراتی کشمش طلایی تبدیل کرده است. کارخانه های زیادی در این مناطق مشغولند اما تنها 5 یا 6 کارخانه بزرگ هست که توانایی تحویل به موقع و در حجم های بالای کشمش را دارند. تاکستان هم در استان قزوین قرار دارد اما کشمش طلایی تاکستان کیفیتی که کشمش طلایی بناب دارد را ندارد. تاکستان در کشمش آفتابی پلویی معروف است. کشمش آفتابی پلویی که در تاکستان تهیه می شود را نمی توان در بناب یا ملکان پیدا کرد. این منطقه پتانسیل بالایی در تولید کشمش دارد. تاکستان در تولید کشمش رتبه اول ایران را دارد.

کشمش صادراتی بناب

بسته بندی های کشمش بناب

همانطور که گفتیم شهر بناب دارای کارخانه های مجهز در کشمش است. باغات انگور پیشرفته ای نیز در این منطقه وجود دارد. این دو ویژگی، بناب را به قطب اقتصادی مهم صادراتی تبدیل کرده است. کشمش رتبه دوم صادرات ایران را در صادرات غیر نفتی دارد. پس متوجه نقش اساسی که بناب در اقتصاد ایران دارد را متوجه خواهیم شد. جدا از کشمش و باغات انگور، کارخانه های بسته بندی پیشرفته ای در بناب و ملکان هستند. این کارخانه ها توانایی هر نوع بسته بندی را دارند. کشمش طلایی در بناب با بسته بندی های 10 کیلویی و 5 کیلویی صادر می گردد اما در صورت نیاز می تواند با بسته بندیهای کمتر و بیشتر نیز بسته بندی شود.

https://arianraisins.com

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید