کارخانه کشمش طلایی

کارخانه کشمش طلایی آرین با تجهیزات 2019

کارخانه کشمش طلایی آرین با تجهیزات بسته بندی و سورت بندی که در سال 2019 به کارخانه اضافه کرده توانسته خود را به عنوان مهمترین کارخانه کشمش خاورمیانه مطرح کند. این کارخانه توانایی تولید و بسته بندی 100 تن کشمش زرد طلایی ممتاز و درجه یک و کشمش تیزابی صادراتی در هفته را دارد که در نوع خود بی همانند است.

تجهیزات لازم برای تولید کارخانه کشمش طلایی

راه اندازی کارخانه کار ساده ای نیست. نمی توان با گرفتن چند دستگاه و اجاره و یا خرید یک مکان خود را کارخانه دار دانست. کارخانه کشمش طلایی برای راه اندازی بیش از 2 میلیارد سرمایه گذاری لازم دارد. این مبلغ در سال 1398 تخمین زده شده است. جدا از 2 میلیارد باید برای خرید کشمش فله ای نیز پول باشد. از جمله مهمترین تجهیزاتی که برای راه اندازی کارخانه کشمش طلایی نیاز است عبارتند از:

  • دستگاه شستشو به تعداد 2 عدد
  • اتاقک گوگرد
  • دستگاه سورت بندی
  • دستگاه بسته بندی

کشمش طلایی صادراتیWhite abstract background vector. Gray abstract. Modern design background for report and project presentation template. Vector illustration graphic. Dot line and circular. Technology connection global

این تجهیزات شاید در وهله اول ساده به نظر بیاید اما باید توسط یک مهندس خط تولید راه اندازی شده تا بهترین بازدهی را بدهد. از طرفی دستگاه باید از حساسیت بالایی برخوردار باشند تا بتوانیم کشمش طلایی صادراتی در انواع مختلف را بسته بندی کنیم. کارخانه کشمش آرین با صرف هزینه های بالا در سال میلادی 2019 توانسته کارخانه به یکی از بهترین کارخانه های کشمش طلایی تبدیل کند. دلیل این امر افزایش صادرات کشمش طلایی کارخانه کشمش آرین از ابتدای 2019 و اعتماد چند برابری مشتریان خارجی است.

بهترین کشمش ایران

فروش کشمش طلایی

تولید کشمش که انجام شود تازه کار کارخانه دار آغاز می شود. اگر میلیاردها تومان پول و تجهیزات باشد اما فروش نباشد نمی توانیم دوام بیاوریم. در وهله اول باید در کار صداقت داشت و بهترین کشمش طلایی را با ارزانترین قیمت به مشتری بدهیم. از طرفی با توجه به صادراتی بودن کشمش طلایی باید بتوانیم کشمش طلایی را وارد بازارهای خارجی کنیم. برای این کار بهترین روش ایجاد سایت کشمش طلایی است تا با هزینه کم، محصولاتمان را به مشتریان خارجی نمایش دهیم. وجود سایت خارجی و ایرانی کشمش یک اعتبار و بهترین روش فروش است.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید