فروش عمده کشمش تاکستان

فروش عمده کشمش تاکستان با کارتن 10 کیلویی

فروش کشمش عمده تاکستان در نوع آفتابی و تیزابی درجه ممتاز که معروف ترین کشمش ایران در بازار جهانی است با قیمت عمده به انجام می رسد. کارخانه 20 ساله کشمش آرین عمده فروشی کشمش طلایی و آفتابی را با قیمت ارزان در کارتن 10 کیلویی و 5 کیلویی صادراتی انجام می دهد.

تاکستان از شهرهای مهم است. تاکستان به دلیل باغهای فراوان انگور به تاکستان معروف شده است. تاکستان از شهرهای قدیمی ایران است که مردمان آن به واسطه کشمش و انگور جزو ثروتمندان ایران هستند. کارخانه های زیادی در تاکستان فعال هستند. از ویژگی های مهم کارخانجات تاکستان داشتن دفتر در تهران است. وجود دفتر در تهران کار دسترسی به کارخانه دار را آسان کرده است.

قیمت کشمش آفتابی

انواع بسته بندی کشمش صادراتی

کارخانه کشمش آرین در دو شهر مهم ایران، ملکان و تاکستان کارخانه کشمش دارد. هر دو کارخانه های به صورت مکمل یکدیگر با هم کار می کنند. کشمش طلایی ملکان و کشمش آفتابی تاکستان در این دو کارخانه فراوری و با بسته بندی های متنوع به فروش می رسد. فروش کشمش طلایی به دلیل صادراتی بودنش نسبت به کشمش آفتابی درجه یک که بیشتر برای مصارف داخلی است بیشتر است. بسته بندی های کشمش در کارتن های 9، 10 و 5 کیلویی به صورت پیش فرض انجام می گیرد. در صورتی که خریدار نوع دیگری از بسته بندی را نیاز داشته باشد می تواند از پتانسیل ما استفاده کند.

فروش عمده کشمش تاکستان

کارخانه هایی که در تاکستان حضور دارند تعداد زیادی هستند اما کارخانه هایی که توان تحویل به موقع را داشته باشند اندک است. یک کارخانه ای که به فروش عمده کشمش تاکستان مشغول است باید هم تجهیزات سخت افزاری خوبی داشته باشد و هم قدرت مالی بالا. صادرات کشمش در حجمهای بالا انجام می گیرد. مثلا یک کانتین کشمش که 20 تن کشمش را در خود جای می دهد حدود 400 میلیون پول می خواهد. خریدار در ابتدا همه پول را نمی دهد پس باید قدرت مالی آنقدر باشد که کشمش مورد نیاز خریدار آماده شده و به موقع تحویل شود. فروش عمده کشمش تاکستان از طریق نمایندگی های کارخانجات در تهران و قزوین نیز انجام می گیرد اما پیشنهاد ارتباط با کارخانه مبدا است تا بتوانید کشمش را با قیمت ارزان تهیه کنید.

صادرات کشمش طلایی

صادرات کشمش طلایی

قیمت عمده فروشی کشمش تاکستان

قیمت عمده فروشی با خرده فروشی بین 5 تا 3 درصد، بسته به تناژ کشمش متفاوت است. با توجه به این که هر کارخانه دار و یا فروشنده ای تعریف متفاوتی از درجه بندی کشمش دارد باید نمونهای کشمش را دید و براساس آن مقایسه قیمت انجام داد.

  • کشمش طلایی ممتاز ملکان
  • کشمش طلایی درجه یک ملکان
  • کشمش طلایی درجه یک تاکستان
  • کشمش آفتابی ممتاز تاکستان
  • کشمش آفتابی درجه یک تاکستان
  • 22/500 تومان
  • 22/000 تومان
  • 22/500 تومان
  • 28/000 تومان
  • 27/500 تومان

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید