خرید و فروش کشمش آفتابی

خرید و فروش کشمش آفتابی پلویی در بازار

خرید و فروش کشمش آفتابی در ایران جایگاه ویژه ای دارد. کشمش یکی از فراورده های مهم انگور است. از کشمش هم در صنایع غذایی و هم به عنوان کالای صادراتی استفاده می گردد. کشمش آفتابی یکی از دوست داشتنی ترین انواع کشمش است که مزه بسیار خوبی دارد. جدا از مواردی که ذکر شد، از کشمش برای لاغری، تنظیم قند و چربی خون استفاده می شود. از کشمش ورزشکاران برای استحکام بخشیدن به استخوان هایشان و کالری بدن شان هنگام ورزش استفاده می کنند.

قیمت کشمش آفتابی

آیا واقعا کشمش آفتابی در آفتاب خشک می شود؟

بسیاری از کارخانه های تولید کشمش از دستگاه های خشک کننده انگور استفاده می کنند. چون رنگ آن به شکل قهوه ای در می آید بسیاری از فروشندگان کشمش با نام کشمش آفتابی می فروشند. کشمش آفتابی تاکستان بهترین کشمش آفتابی ایران است که در گرمای خورشید خشک شده است. برای شناسایی باید به کشمش توجه کنید. کشمش آفتاب خشک رنگ بی روح تری به نسبت کشمش آفتابی دستگاهی دارد.

خرید کشمش آفتابی

بهترین کشمش آفتابی پلویی ایران

کشمش در 4 شهر ایران فراوری می شود اما دو شهر ایران بهترین کشمش آفتابی را دارند. کشمش آفتابی تاکستان و ملایر بهترین کشمش آفتابی را دارند. کشمش آفتابی در این شهرها نیز به دو روش دستگاهی و ارگانیک یا آفتاب خشک تهیه می شود. کشمش آفتابی درجه یک با بسته بندی های گوناگون تولید می گردد. بسته های 9 کیلویی و 5 کیلویی، رایج ترین انواع کشمش ایران است.

فروش کشمش آفتابی

خرید و فروش کشمش آفتابی تاکستان

برای خرید و فروش کشمش آفتابی یا می توان به کارخانه های تاکستان و ملایر رفت و یا از پخش کنندگان کشمش آفتابی خرید. کارخانه کشمش آرین، انتظاری، زارعی و فرهنگ بزرگترین کارخانه دارهای تولید کشمش است. منظور از بزرگی این نیست که کارخانه بزرگ دارند بلکه توانایی تحویل به موقع کشمش در هر تناژی را دارند.

خرید کشمش آفتابی در تهران

قیمت کشمش آفتابی

قیمت کشمش بسته به انواع و بسته بندی که دارد تعیین می شود. معمولا کشمش دارای لیست قیمت نیست چون با توجه به حجم دارای قیمتهای مختلفی است. قیمت کشمش آفتابی درجه یک صادراتی به قیمت روز به شرح زیر است:

  • کشمش آفتابی درجه یک: 24/500 تومان هر کیلو
  • کشمش آفتابی درجه دو: 23/000 تومان
  • کشمش آفتابی درجه 3: 21/000 تومان
  • کشمش آفتابی ضایعاتی درجه یک: 15/000 تومان هر کیلو
  • کشمش ضایعاتی درجه 2: 14/000 تومان

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید