قیمت کشمش طلایی در بازار

مقایسه قیمت کشمش طلایی در بازار صادراتی جهانی

قیمت کشمش طلایی در بازار جهانی در مقایسه با قیمت بازار ایران باعث شده تا میزان کشمش صادراتی ایران در رتبه 1 دنیا قرار بگیرید. در این مقاله راجع به قیمت روز جهانی کشمش زرد طلایی و تیزابی و مقایسه با آن با قیمت در ایران صحبت کرده ایم. با مراجعه به آن می توانید از قیمت جدید کشمش انگوری مطلع گردید. کشمش از جمله اقلام خشکبار ایران است که 90 درصد آن به کشورهای دیگر صاد می گردد. صادراتی بودن کشمش باعث شده تا سودهای کلانی در این حوزه وجود داشته باشد اما به شرطی که از بارا جهانی و قیمت کشمش طلایی در بازار مطلع باشیم.

کشمش طلایی درجه یک

قیمت جهانی کشمش طلایی

قیمت جهانی کشمش بسیار بالاست به طوری که جزو کالاهای لوکس بشمار می رود. مهمترین سایتهایی که انواع کشمش را در سبد خود دارند سایت آمازون و علی بابا هستند. وقتی به سایت آنها مراجعه می کنیم متوجه گرانی بیش از اندازه کشمش طلایی می شویم. کشمش توسط آنها با 2 تا 2/5 دلار در هر کیلو خریداری می شود اما هر یک پوند کشمش را با قیمت 13 دلار می فروشند. اگر هزینه بسته بندی و ارسال را کم کنیم در هر کیلوگرم حدود 8 دلار سود است که رقم فوق العاده ای است.

قیمت جهانی کشمش

قیمت کشمش طلایی در بازار ایران

قیمت کشمش طلایی در بازار ایران با توجه به قیمت جهانی کشمش بسیار پایین است. خرید و فروش کشمش طلایی با قیمتهای جهانی بسیار پایینی انجام می گیرد. با توجه به ارزش پایین پول ایران نسبت به دلار برای خارجی ها صرفه اقتصادی بسیار بالایی دارد. قیمت کشمش طلایی در بازار ایران به شرح زیر است:

  • کشمش طلایی درجه ممتاز
  • کشمش طلایی درجه یک
  • کشمش طلایی درجه 2
  • 22/500 تومان هر کیلو
  • 22/000 تومان هر کیلوگرم
  • 20/500 تومان هر کیلوگرم

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید