شرکت کشمش طلایی بناب

شرکت کشمش طلایی بناب آذربایجان

شرکت کشمش طلایی بناب که از شهرهای مهم کشاورزی آذربایجان شرقی است با نامهای معتبر عجین شده است. بناب مهمترین کارخانه کشمش طلایی را دارد که با مراجعه به آنها می توان بهترین کشمش طلایی را با بسته بندی های مختلف خرید. برای آشنایی با معتبرترین شرکتهای تولید کشمش به مطالب زیر رجوع کنید.

کشمش زرد طلایی

بناب از شهرهای بسیار مهم آذربایجان شرقی است. این شهر با کوچکی وسعتی که دارد بیشترین کشمش طلایی ایران را تولید می کند. بناب و ملکان دو قطب مهم کشاورزی و اقتصادی آذربایجان است. جدا از کشاورزی در این منطقه، تاجران باسواد و حرفه ای نیز در این منطقه حضور دارند. کارخانه های بزرگی در بناب حضور دارند که هر کدام حجم زیادی از کشمش طلایی بناب را صادر می کنند.

کشمش طلایی بناب

چرا در بناب کشمش طلایی تولید می شود؟

بناب از مناطقی است که خاک مستعدی برای کشت انگور دارد. بهترین انگور ایران در این منطقه تولید می شود. به همراه خاک باکیفیت بناب، آب فراوانی نیز در این منطقه وجود دارد. با کندن 10 متر می توان به آب رسید که از خواص مهم این منطقه است. کشمش طلایی یا کشمش انگوری حدود 100 سال پیش در این منطقه تولید شد. با گذشت زمان کارخانه های متعددی در بناب تاسیس شد که کار بسته بندی و سورت بندی را انجام می دادنند. از زمانی که صادرات کشمش از اهمیت برخوردار شد، حدود 90 درصد صادرات کشمش طلایی از منطقه بناب و ملکان انجام گرفت.

کشمش طلایی صادراتی

نام مهمترین شرکت کشمش طلایی بناب

همانطور که گفته شد نامهای زیادی در بناب آمده و رفته اند اما تنها چند کارخانه معترب هستند که نسل به نسل رشد کرده اند. از نسل جدید نیز افراد خوبی وارد این بازار شده اند که توانایی صادرات و تولید کشمش انگوری را دارند. کشمش انگوری بناب در کیفیت و بسته بندی های مختلفی تولید می گردد که هر شرکت کشمش طلایی بناب توانایی اینکار را ندارند.

  • کارخانه خشکبار آرین
  • کارخانه خشکبار انتظاری
  • کارخانه خشکبار فرهنگ
  • کارخانه کشمش زراعتی
  • کارخانه کشمش اسداوغلی
  • شرکت کشمش طلایی بناب سماعی
  • شرکت آذراوزوم

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید