قیمت کشمش ایرانی

قیمت جدید کشمش ایرانی در روسیه

قیمت کشمش ایرانی سال 2019 در روسیه تغییراتی داشته است که از طریق لیست قیمت اطلاع رسانی شده است. شرکت صادرات کشمش طلایی گلدن، کشمش سلطانا و تیزابی بیشترین حجم صادرایت کشمش را به روسیه و عراق داشته اند.

کشمش ایرانی یکی از محصولاتی است که همواره در بازارهای جهانی حضور داشته است. به دلیل حضور مستمر ایران در بازارهای جهانی است که ایران را به عنوان دومین صادرکننده کشمش جهان تبدیل کرده است. قیمت کشمش ایرانی در سالهای اخیر نوسانات زیادی داشته است. ارزانترین قیمت کشمش را در دو سال گذشته به کشمش ایرانی تعلق داشته است.

بیشترین صادرات کشمش به روسیه

روسیه از شرکای قدیمی ایران در تجارت و اقتصاد بوده است. زمان این تجارت به بیش از 30 سال می رسد. بازار روسیه یکی از بزرگترین بازارهای جهانی است. یکی از مراکز عمده فروش کشمش طلایی، کشور روسیه است. کشمش طلایی به دلیل سرمای زیادی که در روسیه وجود دارد از طرفدارهای زیادی برخوردار است. بعد از روسیه، کشور عراق بازار صادراتی کشمش ایران است.

قیمت کشمش ملکان

قیمت کشمش ایرانی در روسیه

قیمت کشمش ایرانی در روسیه طی این چند سال دچار تغییراتی شد. دلیل این امر به هم خوردن اکوسیستم محیط زیست ایران است. در ایران در چند سال گذشته به دلیل سرمای شدیدی که در بهار به وجود آمد باعث شد تا حجم تولید کشمش کاهش یابد. از طرفی قیمت دلار در این چند سال افزایش چشمگیری داشته که در کاهش قیمت صادراتی کشمش اثر زیادی داشته است.

  • کشمش طلایی درجه یک
  • کشمش طلایی درجه 2
  • 22/500 تومان معادل 1/9 دلار
  • 21/000 تومان معادل 1/75 $

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید