فروش کشمش طلایی

فروش کشمش طلایی ملکان با ارزانترین قیمت

فروش کشمش طلایی ملکان با ارزانترین قیمت در کارخانه ای که در ملکان، مرکز پخش و تولید کشمش گلدن است برای صادرات انجام می گیرد. در این معماعملات، فروش کشمش گلدن یا طلایی با قیمت ارزان انجام می گیرد که دلیل آن میزان تناژ مورد خرید و فروش است. فروش کشمش طلایی ملکان در کارخانه هایی که در ملکان هستند از اهمیت فراوانی برخوردار است. کارخانه های زیادی در ملکان وجود دارد که برخی از آنها نقش بسیار مهمی در تولید و میزان صادرات کشمش طلایی دارند.

قیمت کشمش ملکان

فروش کشمش طلایی ملکان با ارزانترین قیمت

کشمش طلایی ملکان نسبت بهملایر گرانتر است اما دلیل این مسئله به کیفیت کشمش طلایی ارتباط دارد. کشمش انگوری ملکان باکیفیت ترین کشمش ایران است که دلیل آن به سابقه حضور ملکان در تولید کشمش طلایی ایست. ملکان مرکز تولید و پخش کشمش طلایی صادراتی است. اغلب واردکنندگان کشمش برای خرید کشمش طلایی به ملکان مراجعه می کنند. شاید در ذهن مردم اولین مکان کشمش، تاکستان و ملایر باشد اما در کشمش طلایی نمی توان از نام ملکان و بناب به راحتی گذشت. صادرات کشمش طلایی ملکان به اروپا به ملکان و بناب تعلق دارد. یکی از ویژگی های خرید کشمش طلایی از کارخانه کشمش آرین وجود قیمت ارزان کشمش در این کارخانه است. دلیل این امر حجم فروش کشمش زرد در این کارخانه است. هر چه حجم معاملات کشمش بیشتر باشد، قیمت کشمش طلایی ارزانتر خواهد بود به همین جهت کارخانه کشمش آرین توانایی عرضه کشمش طلایی را با ارزانترین قیمت را دارد.

قیمت کشمش طلایی ملکان

قیمت فروش کشمش طلایی ملکان با ملایر یا تاکستان قابل مقایسه نیست. کشمش تاکستان معروفتر از ملکان است اما کشمش تاکستان در صادرات کشمش طلایی نمی تواند با ملکان رقابت کند.

  • کشمش طلایی ممتاز
  • کشمش طلایی درجه یک
  • 22/500 تومان هر کیلو
  • 22/000 تومان

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
0 پاسخ

تعقیب

  1. […] به روز در حال افزایش است. با توجه به این افزایش است که خرید و فروش کشمش نیز افزایش پیدا کرده است. بزرگترین صادرکننده کشمش در […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید