فروش کشمش طلایی

فروش کشمش طلایی درجه یک میاندواب

فروش کشمش طلایی اهمیت ویژه ای در ایران دارد. کشمش طلایی بازار بسیار بزرگی در ایران دارد. دلیل این امز پتانسیل صادراتی بالایی است که کشمش طلایی دارد. کشمش طلایی به انگلیسی، golden raisins است. کشورهای زیادی هستند که از طریق نمایشگاه ها و سایتهای اینترنتی اقدام به خرید کشمش طلایی می کنند. مکان اول برای خرید کشمش گلدن، ایران و بعد امریکا است.

کشمش درجه یک

کشمش طلایی میاندواب

کشمش طلایی میاندواب به دلیل نزدیکی که 3 شهر ملکان، بناب و میاندواب دارند دارای اهمیت فراوانی است. میاندواب، اولین شهر استان اذربایجان غربی است. باغات انگور فراوانی در این شهر پرآب وجود دارد. میاندواب به دلیل قرار گرفتن بین دو رودخانه سیمینه رود و زرینه رود دارای آب فراوانی است، به همین جهت باغات انگور و سایر میوه ها در این شهر به وفور وجود دارد. کیفیت کشمش طلایی میاندواب مانند بناب و ملکان است و فرقی با هم ندارند. با توجه به شناخته تر بودن ملکان و بنا در تولید کشمش طلایی، میاندواب بهترین شهر برای خرید کشمش گلدن است.

کشمش میاندواب

فروش کشمش طلایی درجه یک

کشمش طلایی یک کالای لوکس است که کشورهای خریدار در اغلب موارد از کشورهای ثروتمند هستند. کشمش طلایی فرایند پیچیده تری به نسبت کشمش تیزابی دارد اما با این حال، میاندواب، بناب و ملکان 90 درصد کشمش تولیدی کشور را دارند. کارخانه های زیادی در میاندواب حضور دارند که در حجم صادرات کشمش طلایی دارای قدرت زیادی هستند. کشمش طلایی درجه یک هم دارای کیفیت درجه یک و هم کیفیت رنگ درجه یکی است. بسته بندی کشمش طلایی نیز دارای تنوع است و خریدار کشمش می تواند با هر بسته بندی که بخواهد خرید کند.

فروش کشمش درجه یک

قیمت کشمش طلایی صادراتی درجه یک

درجه بندی کشمش طلایی در ملکان و میاندواب 2 درجه بندی تقسیم بندی می شود. درجه بندی کشمش طلایی ملایر با میاندواب متفاوت است. در ملایر، فروش کشمش طلایی درجه یک تنها به رنگ است. یعنی هر چه رنگ کشمش زردتر باشد از درجه پایین تری برخوردار است. در بناب و میاندواب اینطور نیست. در میاندواب درجه کشمش به رنگ و کیفیت کشمش بستگی دارد. کشمش طلایی درجه یک باید هم کاملا زرد باشد و هم یکدست بدون خرابی. در میاندواب کشمش طلایی کم رنگ را تحت عنوان کشمش سلطانا می فروشند که نام دیگر آن کشمش خرمایی است. قیمت کشمش طلایی صادراتی به شکل زیر می باشد.

  • کشمش طلایی سوپر
  • کشمش طلایی درجه یک
  • کشمش طلایی درجه 2 یا همان سلطانا
  • 22/500 تومان هر کیلوگرم
  • 22/000 تومان هر کیلوگرم
  • 20/000 تومان هر کیلوگرم

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید