خرید کشمش طلایی

خرید و فروش کشمش طلایی پلویی عمده

خرید و فروش کشمش طلایی با مقاصد مختلفی انجام می گیرد. خرید کشمش پلویی یا برای صادرات انجام می گیرد و یا برای فروش در بازار داخلی که این کار به صورت عمده و خرده صورت می پذیرد. قیمت خرید و فروش کشمش طلایی نیز یا به قیمت درب کارخانه و یا بازار است که خواهیم گفت.خرید کشمش طلایی که یکی از انواع کشمش پلویی بازار است دارای انواع مختلفی است. کشمش طلایی ماهیت صادراتی دارد، به همین جهت اهمیت زیادی در بین تولیدکنندگان و خریداران کشمش دارد. فروش کشمش طلایی عمده با خرده کاملا با هم متفاوتند. اصلا نمی توان قیمت کشمش طلایی عمده یا صادراتی را به راحتی اعلام کرد. در خرید کشمش طلایی باید دریافت و یا اعلام قیمت بسیار دقت کرد.

خرید و فروش کشمش

خرید کشمش طلایی ایرانی

ایران مهمترین مرکز کشت انگور و تولید انواع کشمش طلایی است. کشمش طلایی که به انگلیسی، golden raisins نامیده می شود مورد علاقه خارجی ها، به خصوص اروپاییان است. مرکز پخش کشمش طلایی ایران در 3 شهر مهم ایران قرار دارد. ملکان، بناب و میاندواب که هر سه این شهرها شهرهای استراتژیک در فروش کشمش طلایی هستند. برای حضور در این مناطق یا باید کارخانه دارهای این مناطق را بشناسید در غیر اینصورت کمی سخت است پیدا کردن کشمش طلایی ارزان قیمت.

خرید و فروش کشمش پلویی

قیمت کشمش طلایی صادراتی

همانطور که در بالا گفتیم، صادرات کشمش طلایی نقش مهمی در اقتصاد ایران دارد. چون مسئله صادرات مطرح می شود پس با تناژ بالا هم سروکار داریم پس نمی توانیم با یک جدول از قیمت کشمش طلایی حرف بزنیم. هر خریدار خارجی اخلاق خاص خود را دارد. یکی راحت خرید می کند و یکی سخت، پس در مذاکره است که قیمت خرید کشمش طلایی و یا فروش مشخص می گردد. قیمتهایی که در لیست قیمت کشمش در سایتها مشاهده می کنید تنها نمایی از یک واقعیت کلی است و نمی تواند اصل معامله باشد.

قیمت انواع کشمش

منظور از خرید عمده کشمش طلایی چیست؟

خرید عمده از نامش پیداست، یعنی باید زیاد بخریم. زیاد بودن هم معنایی دارد. گاهی 100 کیلو برای یک شخص خرید عمده است و گاهی 200 تن. اگر بخواهیم برای صادرات کشمش طلایی اقدام به خرید بکنیم باید حداقل یک کانتین کشمش که معادل 20 تن است را در نظر گرفت. اگر برای فروش داخلی بخواهیم که درصد کمی در ایران دارد، باید یک تن را هم خرید عمده بدانیم. قیمت صادراتی کشمش نیز باز به تناز بستگی دارد. قیمت 10 کانتین کشمش با 5 کانتین متفاوت است. بهترین روش برای دریافت قیمت نهایی مذاکره است.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید