قیمت کشمش در ترکیه

قیمت کشمش درجه یک در ترکیه

قیمت کشمش درجه یک در ترکیه با عراق، امارات و روسیه که از بازارهای مهم صادراتی کشمش ایران هستند، متفاوت است. صادرات کشمش به ترکیه به عنوان همسایه ایران از اهمیت فراوانی برخوردار است. قیمت کشمش در ترکیه در 2019 به برحسب نوع تحویل به شرح زیر است. کسانی که در دنیای تجارت خشکبار هستند می دانند که ترکیه به عنوان همسایه ایران، مهمترین رقیب و مشتری کشمش ایران است. ترکیه بعد از ایران در رتبه دوم صادرات کشمش قرار دارد. فروش کشمش سلطانا از مهمترین اتواع کشمش صادراتی ترکیه است اما ایران انواع مختلف کشمش را صادر می کند. مهمترین کشمش صادراتی ایران، کشمش گلدن است.

کشمش طلایی ملایر

کشمش گلدن چیست؟

گلدن به انگلیسی یعنی طلایی. وقتی گلدن به کشمش اضافه می شود تبدیل به کشمش طلایی می شود. فروش کشمش طلایی به ترکیه همواره از اهمیت برخوردار بوده است. برای این که کشمش را به رنگ زرد در بیاوریم باید انگور دارای قدرت زیادی باشد تا در اثر فعل و انفعالات شیمیایی از بین نرود. کشمش بیدانه ایران به دلیل کیفیت فوق العاده ای که دارد برای طلایی شدن بسیار مستعد است. به همین جهت است که بیشترین رقم صادراتی کشمش ایران به کشمش طلایی اختصاص دارد. بهترین کشمش طلایی در ایران به منطقه ای به نام بناب تعلق دارد. خرید و فروش کشمش طلایی بناب دارای بازار بسیار قدرتمندی است و کارخانه های زیادی در این منطقه حضور دارند.

کشمش طلایی بناب

تفاوت قیمت کشمش ایران در ترکیه با سایر کشورها

ایران کشمش طلایی خود را به کشورهای خاصی صادر می کند. تقاضای کشمش ایران در روسیه، امارات و عراق با هم متفاوت است. بیشترین کشمشی که روسیه از ایران می خرد، کشمش طلایی است، اما عراق کشمش تیزابی قهوه ای یا به نوعی کشمش پلویی را بیشتر درخواست دارد. ترکیه نیز مانند ایران دارای مصرف داخلی زیادی نیست و بیشتر کشمش تولیدی کشورش را صادر می کند. کشمش طلایی درجه یک به دلیل تولید کمی که در ترکیه دارد، از طریق ایران تامین می گردد. این تفاوت نوع درخواست در کشمش باعث شده تا قیمتها متفاوت باشد. همیشه قیمت کشمش طلایی گراننر از کشمش تیزابی است. مورد بعدی که در تفاوت قیمت مهم است نزدیکی ترکیه به ایران است. مسافت کم باعث می شود تا هزینه حمل و نقل کاهش یابد. عراق نیز از این مزیت برخوردار است.

قیمت کشمش در ترکیه

با توجه به این که کشمش چگونه صادر می شود، قیمت نیز تغییر می کند. قیمت کشمش در ترکیه در داخل ایران و به ریال به شرح زیر است. با توجه به این که قیمت دلار روز به روز تغییر دارد و این در همه جای دنیا وجود دارد، قیمت روز کشمش طلایی را به ریال خواهیم گفت که به دلار که تبدیل شود، قیمت صادراتی کشمش مشخص خواهد شد.

  • کشمش طلایی درجه ممتاز بناب
  • کشمش طلایی درجه یک بناب
  • کشمش طلایی درجه ممتاز ملایر
  • کشمش طلایی درجه یک ملایر
  • کشمش طلایی ممتاز تاکستان
  • کیلویی 22/500 تومان
  • کیلویی 22/000 تومان
  • کیلویی 21/000 تومان
  • کیلویی 20/500 تومان
  • کیلویی 21/500 تومان

بهترین کشمش طلایی ایران به ترتیب به بناب و ملکان، تاکستان و ملایر اختصاص دارد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 1 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید