کشمش زرد دودی

قیمت فروش کشمش زرد دودی صادراتی

کشمش زرد دودی برخلاف تصور که فکر می کنند دارای رنگ تیره است، دارای رنگ طلایی می باشد. راجع به مشخصات و طرز تهیه و قیمت فروش انواع کشمش طلایی صادراتی یا دودی توضیحات کاربردی داده ایم.

کشمش زرد دودی چیست؟

کشمش زرد دودی در معنا شاید بی معنی باشد. یعنی مگر می شود که رنگ زرد، دودی هم باشد. پاسخ این است که بله اما نه در رنگ. کشمش زرد دودی همان کشمش طلایی است که در بازار وجود دارد. کشمش زمانی که به روش تیزابی تهیه شد با دود حاصل از سوختن گوگر، دی اکسید گوگرد، تبدیل به رنگ زرد می شود. به عبارتی ابتدا رنگ کشمش سبز یا قهوه ای است و سپس با دود گوگرد به رنگ زرد تبدیل می شود.

فروش کشمش طلایی

فروش کشمش طلایی

کشمش طلایی صادراتی

کشمش طلایی از بهترین کالاهای کشاورزی صادراتی غیر نفتی ایران است. کشمش طلایی به دلیل کاربرد فراوانی که در درمان بسیاری از بیماریها دارد در خارج از کشور متقاضیان زیادی دارد. به عنوان مثال عده ای هدف از خرید کشمش طلایی در اروپا این است که کشمش را در مقداری آب جو خیسانده و بعد از 2 روز از آب کشمش برای درمان بسیاری از بیماریها استفاده می کنند. کشمش طلایی صادراتی باید هم دارای بسته بندی صادرات و هم از نوع درشت و یکدست باشد. فروش کشمش طلایی درجه یک ایران پرفروش ترین کشمش دنیاست.

فروش کشمش زرد

قیمت کشمش زرد صادراتی

قیمت کشمش طلایی براساس لیست به روز شده زیر در اسفند 1397 به شرح زیر می باشد.

  • کشمش طلایی درجه ممتاز: 22/500 تومان به ازاء هر کیلو
  • کشمش طلایی درجه یک: 22/000 تومان به ازاء هر کیلو
  • کشمش طلایی درجه دو: 20/000 تومان به ازاء هر کیلو

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید