خرید کشمش تیزابی ملایر

خرید کشمش تیزابی ملایر با قیمت روز

خرید کشمش تیزابی ملایر با قیمت روز در صورتی امکان پذیر است که بدانیم که کشمش فله ای می خواهیم یا کشمش بسته بندی شده صادراتی. قیمت فروش کشمش انگوری و طلایی تیزاب خورده در سال 98 به صورت زیر است اما این قیمت نیز در هر کیلو براساس میزان خرید کشمش بین 1000 تا 2000 تومان قابل تعدیل است.

کشمش طلایی ملایر

کشمش تیزابی ملایر

ملایر از شهرهایی است که دارای کشمش تیزابی معروفی است. هر چه قدر کشمش تیزابی ملایر معروف است به همان اندازه نیز از قیمت ارزانتری برخوردار است. کشمش تیزابی بناب نیز معروف است اما از نوع طلایی کشمش. کشمش طلایی بناب یک مرحله فرایند بیشتر برای تولید دارد. به عبارتی بعد از تیزابی شدن کشمش باید مرحله گوگرد خوردن هم طی کند تا به کشمش طلایی تبدیل شود.

قیمت روز کشمش

خرید کشمش تیزابی ملایر

همانطور که گفتیم برای خرید کشمش تیزابی بهترین منطقه، ملایر است. خرید کشمش تیزابی ملایر در هر درجه و بسته بندی امکان پذیر است. حجم تولید انگور و کشمش در ملایر بسیار بالاست اما 60 درصد کشمش ملایر به صورت تیزابی به فروش می رسد. اگر در خرید کشمش تیزابی ملایر دسترسی به کارخانه های کشمش ملایر امکان پذیر نبود می توانیم به بازار کشمش ملایر مراجعه کنید. یکی از مهمترین مزایای خرید کشمش از ملایر این است که صادرکنندگان کشمش زیاد بوده و می توانند کمک شایانی در این امر بکنند.

کشمش تیزابی ملایر

قیمت روز کشمش تیزابی ملایر

قیمت کشمش تیزابی ملایر مانند بازارهای عمده فروشی کشمش تعیین می شود. در این مقاله صحبت ما تعیین قیمت برای خرید عمده کشمش است نه خرید خرده، به همین جهت برای خرید کشمش تیزابی ملایر باید به تناژ بالا فکر کرد. هر چه تناژ بالاتر رود قیمت کشمش تیزابی نیز کاهش خواهد یافت. قیمتی که در جدول زیر مشاهده می کنید برای 5 تن به بالاست. افرادی که خواهان خرید کشمش در تناژ بالا هستند باید با ارتباط با ما راجع به قیمت مذاکره کنند.

  • کشمش تیزابی از نوع درجه 1 در بسته بندی های 10 و 5 کیلویی
  • کشمش تیزابی از نوع درجه 2 در بسته بندی های 10 و 5 کیلویی
  • 18/500 تومان هر کیلو
  • 17/000 تومان هر کیلو

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید