خرید عمده کشمش تیزابی

خرید و فروش عمده کشمش تیزابی ملایر با قیمت روز

خرید عمده کشمش تیزابی بسته به اینکه کشمش سلطانی باشد یا طلایی با هم فرق دارند. قیمت فروش کشمش تیزابی نیز براساس نوع انگور تیزاب خورده می شود. ما با ارائه قیمت روز فروش کشمش تیزابی شما را یاری خواهیم کرد. قیمت کشمش ایرانی در مقایسه با قیمت جهانی کشمش در حجم صادرات کشمش اثرات مهمی دارد.

کشمش تیزابی ملایر

آیا کشمش تیزابی ضرر دارد؟

بسیاری از مردم عام فکر می کنند که کشمش تیزابی با مواد شیمیایی درست شده و برای بدن ضرر دارد. این تفکر به هیچ عنوان صحیح نیست. کشمش به ذات ماده غذایی بسیار مفیدی است و برای پیشگیری از بسیاری از بیماریها مفید است. کشمش تیزابی با روغن کشمش خوراکی خاصی درست می شود، به همین جهت هیچ ضرری برای انسان ندارد. تنها فرقی که بین کشمش تیزابی با کشمش آفتابی یا سایه خشک وجود دارد در میزان شیرینی کشمش است. کشمش تیزابی در برابر کشمش آفتابی از شیرینی کمتری برخوردار است و رنگ سبز خرمایی دارد.

فروش کشمش پلویی

فروش کشمش تیزابی

تولید کشمش تیزابی به دلیل اینکه فرایند ساده تری به نسبت کشمش آفتابی دارد از حجم تولیدی زیادی برخوردار است. کشمش تیزابی نیز دو نوع است:

  • کشمش تیزابی سلطانی
  • کشمش تیزابی طلایی

تولید کشمش تیزابی طلایی یک مرحله بیشتر از کشمش تیزابی دارد. این مرحله عبارتند از قرار دادن در مجاورت دود گوگرد یا دی اکسید گوگرد. دی اکسید گوگر زمانی که به کشمش تیزاب خورده می خورد، رنگ آن را زرد می کند. با توجه به تناژ بالایی که کشمش تیزابی در هر دو نوع تولید می شود، خرید و فروش کشمش تیزابی نیز از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

کشمش تیزابی طلایی

کشمش تیزابی طلایی

خرید عمده کشمش تیزابی

خرید عمده کشمش تیزابی تنها توسط دو قشر از مشتریان انجام می شود. منظور از خرید عمده کشمش تیزابی، یک و 2 تن نیست. منظور 10 تن به بالاست. یک دسته از خریداران کشمش تیزابی برای فروش داخلی خرید می کنند و عده ای دیگر برای صادرات کشمش خرید می کنند. مهمترین بازارهای هدف کشمش تیزابی اروپا و کشورهای پولدار عربی مانند امارات و قطر هستند. روسیه و کشورهای شرق اروپا نیز از مشتریان عمده کشمش ایران هستند.

بهترین کشمش ملایر

قیمت روز کشمش تیزابی

قیمت کشمش به طور قابل توجه ای به دو متغیر وابستگی دارد. اگر برای فروش داخلی بخواهیم، قیمت تنها به میزان برداشت انگور و ساخت کشمش بستگی دارد. اگر برای صادرات کشمش بخواهیم، قیمت جهانی کشمش، حجم تولید کشمش و قیمت دلار وابسته است. قیمت روز کشمش تیزابی به شکل زیر است که براساس میزان خرید قابل تغییر است.

  • کشمش تیزابی ممتاز بسته بندی شده صادراتی تاکستان
  • کشمش تیزابی درجه یک صادراتی بسته بندی تاکستان
  • کشمش تیزابی درجه یک صادراتی ملایر
  • 20/500 تومان هر کیلو
  • 21/000 توامن هر کیلو
  • 19/000 تومان هر کیلو

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید