فروش کشمش طلایی درجه یک بسته بندی شده 10 کیلویی

فروش کشمش طلایی بسته بندی شده صادراتی درجه یک 10 کیلویی و 5 کیلویی در تناژ مختلف انجام می گیرد. قیمت عرضه شده با بررسی قیمت جهانی کشمش تعیین می شود به همین جهت به راحتی می توانید در جهت صادرات انواع کشمش گلدن و تیزابی قدم بردارید. قیمت ارائه شده براساس خرید عمده کشمش است. کشمش از انواع خشکبار است که در کارتن های مقوایی بسته بندی شده و برای صادرات آماده می گردد. برای صادرات کشمش باید علاوه بر مجوزهای بهداشت، مجوزهای صادراتی نیز تهره شود. کارخانجاتی که در امر صادرات کشمش هستند، باید مجوزهای لازم را دریافت کنند. کشمش به دلیل اینکه ماده غذایی است باید مجوز بهداشت ایران را داشته باشد.

فروش کشمش طلایی

فروش کشمش طلایی درجه یک بسته بندی شده 10 کیلویی

کشمش طلایی یا گلدن چیست؟

کشمش طلایی به کشمش زردی گفته می شود که زردی کاملا کل کشمش را در بر بگیرد. کشمش طلایی ملایر با کشمش طلایی بناب بسیار متفاوت است. ملایر به کشمش سلطانی که رنگ زرد مایل به قهوه ای دارد هم کشمش طلایی می گوید در حالیکه کشمش طلایی باید دارای رنگ زرد یکدست باشد. به این نوع کشمش، کشمش طلایی درجه یک می گویند که مختص شهرهایی مانند بناب و ملکان است.

خرید کشمش طلایی

خرید کشمش طلایی

فروش کشمش طلایی بسته بندی شده

کشمش در هر نوعی که باشد برای صادرات آماده می شود. ایران دومین کشور بزرگ صادرکننده کشمش جهان است که بیش از 50 درصد آن را کشمش طلایی تشکیل می دهد. فروش کشمش طلایی در ایران، خصوصا در بناب و ملکان جزو تجارتهای اصلی به حساب می آید. به همین منظور کارخانجات بزرگ و مجهزی در این مناطق حضور دارند. بسته بندی های کشمش به صورت کارتونی بوده که 5 تا 10 کیلوگرم کشمش را در خود جای می دهد. کارخانه کشمش آرین انواع کشمش طلایی درجه بندی شده را در بسته بندی های 10 و 5 کیلویی به فروش می رساند.

کشمش درجه یک

کشمش درجه یک

قیمت کشمش طلایی درجه یک

قیمت فروش کشمش طلایی درجه ممتز و درجه یک براساس نرخ روز به صورت زیر طبقه بندی شده است. برای خرید کشمش طلایی صادراتی می توانید از لیست قیمت زیر استفاده کنید. در صورتی که حجمهای زیادی را درخواست دارید باید تماس بگیرید تا راجع به قیمت نهایی مذاکره گردد.

  • کشمش گلدن درجه ممتاز بناب
  • کشمش گلدن درجه 1 بناب
  • کشمش طلایی ممتاز ملایر
  • 22/500 تومان هر کیلو
  • 22/000 تومان هر کیلو
  • 21/500 تومان هر کیلو

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید