کشمش طلایی پلویی

فروش کشمش طلایی پلویی ارزان

کشمش طلایی پلویی از کشمش بی دانه تهیه می شود. قیمت کشمش پلویی بر حسب اینکه کشمش طلایی باشد یا پلویی سلطانی با هم متفاوت است. کارخانه کشمش آرین فروش کشمش طلایی پلویی ارزان قیمت را در تناژ مختلف به مقصد صادراتی یا فروش به خریداران داخلی متفاوت است.

کشمش طلایی پلویی از کشمش بی دانه تهیه می شود. قیمت کشمش پلویی بر حسب اینکه کشمش طلایی باشد یا پلویی سلطانی با هم متفاوت است. کارخانه کشمش آرین فروش کشمش طلایی پلویی ارزان قیمت را در تناژ مختلف به مقصد صادراتی یا فروش به خریداران داخلی، متفاوت است. فروش کشمش کار تخصصی است که نیاز به تجربه و قدرت کافی دارد. کشمش  مانند هر ماده غذایی خشکبار دارای فروش داخلی و صادراتی است. مهمترین ویژگی کشمش این است که صادرات زیادی دارد. صادرات هم امری است که دولت ایران به آن اهمیت زیادی می دهد. برای صادرات کشمش جوایز وارداتی مهمی قرار داده است که سود زیادی را نصیب صادرکنندگان کشمش خواهد کرد.

فروش کشمش پلویی

فروش کشمش پلویی

کشمش طلایی با پلویی چه فرقی دارد؟

کشمش پلویی در ایران به کشمشی گفته می شود که بی دانه بوده و در مواد غذایی مانند پلو و یا شیرینی جات استفاده شود. کشمش طلایی نیز از انواع کشمش پلویی است، با این تفاوت که رنگ زرد دارد. فروش کشمش زرد طلایی در ایران به دلیل ماهیت فروش خارجی که دارد از اهمیت زیادی برخوردار است. مهمترین نوع کشمش برای صادرات کشمش طلایی و فروش کشمش سلطانا است. کشمش سلطانا همان کشمش تیزابی است با رنگ خرمایی که دود گوگرد نخورده است. فروش عمده کشمش به صادرکنندگان کمک می کند تا هم با قیمت ارزان خرید کنند و هم اعتبار داخلی و جهانی کسب کنند.

فروش کشمش طلایی

فروش کشمش طلایی

فروش کشمش طلایی پلویی ارزان قیمت

کشمش طلایی مختص 2 شهر مهم است. تاکستان و ملایر نیز کشمش طلایی را دارند اما فروش کشمش طلایی بناب از حجم زیادی برخوردار است. دلیل این امر کیفیت و رنگ کاملا زرد کشمش طلایی بناب است. کشمش تاکستان و ملایر، رنگ زرد مایل به قهوه ای دارند که با روغن خوراکی تزیین شده است. کشمش طلایی ملکان و بناب، ذاتا زرد کامل است و کیفیت خوبی دارد به همین جهت برای صادرات کشمش طلایی از کشمش طلایی بناب استفاده می شود.

لیست قیمت انواع کشمش

لیست قیمت انواع کشمش صادراتی

منظور از خرید عمده چقدر کشمش است؟

وقتی در حالت عادی حرف از خرید کشمش می شود اولین چیزی که به ذهن ما می رسد کشمش پلویی است. کشمش پلویی در هر خانواده ای برای تهیه انواع پلو بکار می رود. از طرفی در صنایع شیرینی پزی نیز، کشمش از مهمترین اقلام است. سیرنی کشمشی به دلیل خوشمزه بودنش همواره از متقاضیان زیادی برخوردار است. منظور از خرید عمده در نزد هر شخصی فرق دارد. در اینجا مقصود ما از خرید عمده کشمش، خرید حداقل 20 تن است. صادرات کشمش کمتر از 20 تن معنا ندارد چون قیمت تمام شده آنقدر زیاد می شود که با قیمت جهانی کشمش مطابقت نخواهد داشت.

فروش کشمش ارزان

فروش کشمش ارزان

مشخصات کارخانه کشمش آرین

کارخانه کشمش آرین در شهر بناب واقع شده است. تجربه صادرات و تولید کشمش در این کارخانه به بیش از 10 سال می رسد. این کارخانه تنها به تولید کشمش طلایی مشغول است. قدرت تجهیزاتی و مالی کارخانه کشمش آرین باعث شده تا بتواند انواع کشمش طلایی صادراتی را در تناژهای مختلف به کشورهایی نظیر آلمان، کویت، اسپانیا, عراق و روسیه صادر کند. توانایی این کارخانه در تولید و تحویل کشمش به هفته ای 100 تن در هفته رسیده است. حجم بالای خرید و فروش کشمش این امکانا را به این کارخانه داده تا به یکی از قطبهای تولید کشمش تبدیل گردد. روشهای خرید و فروش کشمش در کارخانه کشمش آرین متفاوت بوده و براساس شرایط می باشد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید