کشمش آفتابی ملایر

قیمت جدید کشمش آفتابی بی هسته درجه یک ملایر

قیمت جدید کشمش آفتابی ملایر بی هسته درجه یک در بازار ملایر و تهران متفاوت است. برای اطلاع از قیمت 1398 کشمش آفتاب خشک ملایر و تاکستان و مقایسه آنها به لیست قیمت زیر مراجعه شود. با این جدول از قیمت متنوع انواع کشمش آفتابی مطلع خواهید شد. کشمش به دلیل مصرف خوراکی که دارد در انواع مختلف خرید و فروش می شود. عده ای در بازار هستند و برای توزیع کشمش در داخل مشغولند. عده ای نیز برای صادرات کشمش تلاش می کنند. بین صادرکنندگان کشمش و آنهایی که در بازار فعالند، تفاوتهای زیادی وجود دارد.

قیمت جدید کشمش

بهترین کشمش آفتابی ایران در کدام شهر است؟

همانطور که گفتیم موارد خرید و فروش کشمش آفتابی با هم فرق دارنند اما در یک چیز اشتراک دارند و آن کیفیت کشمش است. کشمش در نقاط مختلف ایران تولید می شود اما 70 درصد کشمش ایران به 4 شهر تعلق دارد. این 4 شهر که ملایر یکی از آنهاست در فروش یک نوع کشمش معروفند. به عنوان نمونه، بهترین کشمش طلایی به شهر بناب و ملکان در اذربایجان شرقی ایران تعلق دارد. کشمش آفتابی نیز در ملایر و تاکستان خواهان زیادی دارد.

قیمت روز کشمش

قیمت جدید کشمش آفتابی ملایر

کشمش آفتابی ملایر از نظر اندازه و رنگ به نسبت بقیه شهره از کیفیت بهتری برخوردار است. کشمش آفتابی ملایر هم شیرین تر و هم  قهوه ای تر است. مهمترین ویژگی دیگر کشمش آفتابی ملایر، قیمت ارزان است. ما می توانیم خرید کشمش آفتابی خود با قیمت ارزانتر را از ملایر انجام دهیم. جدول مقایسه ای زیر به شما این امر را تا حدودی اثبات خواهد کرد.

  • کشمش آفتابی درجه یک ملایر
  • کشمش آفتابی تاکستان درجه یک
  • 25/500 تومان هر کیلو
  • 26/000 تومان هر کیلو

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید