فروش کشمش طلایی

فروش کشمش پلویی طلایی عمده با قیمت جدید

فروش کشمش طلایی پلویی به عنوان یک کالای صادراتی در بسته بندی های وکیوم در کارخانه کشمش آرین عرضه می شود. قیمت جدید عرضه شده در کارخانه آرین به قیمت تولید و ارزان تعیین می شود. با مراجعه به اطلاعات زیر با قیمت فروش عمده کشمش طلایی آشنا شوید.

فروش کشمش طلایی عمده

فروش کشمش طلایی عمده

انواع بسته بندی کشمش طلایی

کشمش طلایی با ماهیت صادراتی از کالاهای مهم ایران است. این کشمش که با حرارات در برابر دی اکسید گوگرد تهیه می شود می تواند برای هر صادرکننده کشمش سودهای کلانی داشته باشد. تجارت کشمش طلایی به کیفیت و نوع بسته بندی کشمش بستگی دارد. تقریبا بیش از 95 درصد فروش کشمش طلایی عمده ایران با بسته بندی های 10 کیلویی و 5 کیلویی انجام می گیرد. بسته بندی های کشمش کارخانه آرین از نوه وکیوم است که هیچ رطوبت و خاک درون آن نفوذ نمی کند.

کارتن بسته بندی کشمش

چرا کشمش طلایی ارین ارزان است؟

سئوالی مطرح است که اگر یک کشمش دارای کیفیت ممتاز است، پس چرا یک فروشنده ارزان و فروشنده دیگر گرانتر عرضه می کند. در قیمت کشمش طلایی چند عامل بسیار مهم است.

  • باید از تولیدکننده خرید شود.
  • باید کارخانه ای که خرید از آن انجام می شود دارای توانایی بالایی باشد.
  • از دلال خرید نشود. سود دلالی باعث می شود تا قیمت تمام شده کشمش بالا رود.
  • کارخانه مجهز به تجهیزات پیشرفته باشد تا ضایعات به کمترین مقدار برسد.
  • محل خرید مهم است. کشمش طلایی ملایر و تاکستان از کشمش طلایی بناب ارزانتر است. زیرا کیفیت و رنگ کشمش طلایی ملایر و تاکستان بسیار پایین تر از بناب و ملکان است. از طرفی حجم تولید کشمش طلایی در بناب و ملکان بیشتر از ملایر و تاکستان است.

بهترین کشمش صادراتی

شرایط فروش کشمش طلایی ممتاز

کارخانه کشمش ارین در بناب واقع شده است. کشمش فله ای خریداری شده این کارخانه از منطقه بناب و ملکان است و به همین جهت کشمش طلایی با کیفیتی را دریافت خواهید کرد. شرایط فروش کشمش طلایی کارخانه ارین تماما بستگی به شرایط بازار دارد. در 99 درصد موارد به صورت نقدی است، مگر خرید کشمش طلایی با شرایط قرارداد سالانه و اخذ ضمانت نامه های معتبر باشد. در این صورت به صورت ماهانه نیز قابل پرداخت است.

کشمش طلایی تاکستان

کشمش طلایی تاکستان

قیمت کشمش طلایی ممتاز بناب

قیمت فروش کشمش طلایی بناب با توجه به لیست زیر است. در صورتی که شرایط بازار کشمش ایران متفاوت شود، قیمت نیز تغییر خواهد کرد. در این حالت باید به صورت حضوری مذاکره شود.

  • کشمش طلایی درجه ممتاز بناب
  • کشمش طلایی درجه یک بناب
  • 22/500 تومان برای هر کیلو
  • 22/000 تومان برای هر کیلو

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید