قیمت کشمش پلویی طلایی عمده

قیمت کشمش پلویی طلایی عمده صادراتی درشت

قیمت کشمش پلویی طلایی عمده صادراتی با اندازه درشت و با ارزانترین قیمت فروش در کارخانه خشکبار آرین در بناب انجام می گیرد. حداقل تناژ فروش کشمش، 10 تن می باشد که با بسته بندی وکیوم و مجوزهای صادراتی لازم عرضه می گردد. برای اطلاع از قیمت روز کشمش به لیست زیر مراجعه شود.

کشمش پلویی به چه کشمشی گفته می شود؟

کشمش پلویی از انواع انگور بی دانه تهیه می شود. روشهای مختلف خشک کردن انگور بیدانه باعث می شود تا با نامهای مختلف کشمش روبرو شویم. اگر انگور را در مجاورت گرمای آفتاب پهن کنیم تا خشک شود به آن کشمش آفتابی می گوییم. در صورتی که انگور را با مایع ای به نام تیزاب خشک کنیم به آن کشمش تیزابی و در صورتی که گاز گوگرد به کشمش تیزابی بزنیم به آن کشمش طلایی خواهیم گفت. قیمت کشمش طلایی عمده نیز به نسبت شایر کشمشها گرانتر است.

فروش کشمش طلایی

کشمش طلایی صادراتی چه ویزگی هایی دارد؟

انگور زمانی که خشک شد، چون رطوبت خود را از دست می دهد به آن کشمش می گوییم. وقتی که به رنگ زرد تبدیل شد برای فروش کشمش طلایی آماده می شود. کشمش طلایی مهمترین کشمش صادراتی ایران است که مرکز تولید کشمش طلایی در بناب و ملکان قرار دارد. صادرات کشمش طلایی در ایران بسیار مهم است چون با صادرات کشمش طلایی می توانیم از رانت برخوردار شویم. امتیازات مهمی با صادرات کشمش می توانیم بدست آوریم. کشمش طلایی درجه یک باید یکدست زرد باشد و اندازه خوبی داشته باشد. بهترین سایز کشمش طلایی صادراتی بین 8 تا 12 است که در بسته بندیهای 10 کیلویی بسته بندی می شود. درشت ترین سایز کشمش طلایی صادراتی سایز 12 و کمترین آن سایز 8 می باشد.

قیمت کشمش پلویی عمده

قیمت کشمش پلویی عمده

قیمت کشمش پلویی طلایی عمده صادراتی

قیمت کشمش پلویی طلایی عمده با توجه به اندازه و میزان زردی و خالص بودنش، متفاوت است. کشمش طلایی صادراتی حتما از نوع درجه ممتاز و یا درجه یک نیست بلکه بسیاری از واردکنندگان کشمش خارجی از نوع کشمش طلایی درجه 2 استفاده می کنند. برای دانشتن قیمت کشمش پلویی طلایی عمده صادراتی جدول زیر بهترین پیشنهاد برای خرید کشمش طلایی در یک کانتین که 20 تن کشمش است می باشد.

  • کشمش طلایی درجه 1
  • کشمش آفتابی درجه 1
  • کشمش تیزابی درجه 1
  • کیلو 22/500 تومان- قیمت عمده
  • کیلو 26/000 تومان- قیمت عمده
  • کیلو 19/000 تومان- قیمت عمده

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید