فروش کشمش طلایی

فروش ارزان بهترین کشمش طلایی ملایر 98

فروش کشمش طلایی ملایر در سال 98 با کیفیت ممتاز و درجه یک که به طور ویژه برای صادرات بسته بندی شده است با قیمت ارزان در شعبات کارخانه های کشمش طلایی آرین، واقع شده در ملایر، ملکان و بناب انجام می گیرد. تجربیات 20 ساله تولید کشمش طلایی آرین شما را کمک می کند تا با مشاوره کارشناسان مجرب ما به صادرات کشمش برسید.

بهترین کشمش طلایی

کارخانه کشمش طلایی آرین

ملایر، بناب و ملکان جزو 3 شهر اصلی تولید کشمش طلایی است. کشمش طلایی همان کشمش گوگردی یا کشمش تیزابی که با دی اکسید گوگرد، زرد شده است می باشد. کشمش طلایی جزو گرانترین انواع کشمش است. کارخانه کشمش آرین به دلیل اینکه یکی از صادرکنندگان عمده کشمش است در هر 3 شهر کشمش خیز ایران دارای کارخانه کشمش است. اینکار کمک می کند به خرید کشمش طلایی با آسانترین روش. کارخانه کشمش طلایی آرین با اطلاعاتی که در مورد نحوه صادرات دارند می توانند علاوه بر فروش کشمش طلایی، به صادرکنندگان کشمش نیز کمک شایانی کنند.

کشمش طلایی ملایر

کشمش طلایی ملایر

بهترین کشمش طلایی چیست؟

بهترین کشمش طلایی را ابتدا باید از بناب و ملکان بخریم چون مرکز مهم کشمش گلدن ایران هستند. ملکان و بناب فاصله چندانی با هم ندارند و تنها 10 کیلومتر با هم فاصله دارند. پتانسیل موجود در این دو منطقه و سابقه تولید کشمش طلایی باعث شده تا به دو قطب مهم فروش کشمش طلایی تبدیل شوند. ویژگی دیگر این دو شهر این است که تجربه فراوانی در صادرات کشمش دارند و می توانند به صادرکنندگان کشمش کمک کنند تا با ارزانترین روش، محصولات خود را صادر کنند.

فروش کشمش ارزان

فروش کشمش ارزان

فروش کشمش طلایی با قیمت ارزان

کارخانه کشمش آرین با توزیع کارخانجات خود در مناطق کشمش ایران توانسته تا بیشترین خرید و فروش کشمش طلایی را داشته باشد. همین امر کمک می کند تا بتواند خرید کشمش طلایی را با قیمت ارزان انجام دهد. فروشنده ای خوب است که بتواند کشمش مورد نیاز خود را با قیمت ارزان تهیه کند. زمانی که کشمش با قیمت ارزان تهیه شد می تواند این قدرت را داشته باشد تا فروش کشمش طلایی را با قیمت ارزانتری انجام دهد. لازم به ذکر است که فروش عمده کشمش در این کارخانه انجام می گیرد. منظور از فروش عمده کشمش، فروش یک کانتین که 20 تن است می باشد.

قیمت فروش انواع کشمش طلایی صادراتی

کشمش طلایی به دلیل ماهیت صادراتی که دارد مورد توجه صادرکنندگان خشکبار است. قیمت فروش کشمش طلایی برای صادراتی باید با توجه به نرخ دلار سنجیده شود به همین جهت قیمت ما به ریال بوده و با توجه به نرخ روز دلار قیمت ارزی آن تعیین می گردد.

کشمش طلایی ممتاز: 22/500 تومان برای هر کیلوگرم

کشمش طلایی درجه یک: 22/000 تومان برای هر کیلوگرم

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

www.arianraisins.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید