قیمت کشمش تاکستان

قیمت روز کشمش تاکستان در بازار

قیمت کشمش تاکستان به روز تعیین می گردد. کشمش آفتابی، کشمش تیزابی و کشمش طلایی تاکستان معروف ترین کشمش تولید شده در انواع کیفیت صادراتی است که از طریق لیست قیمت زیر می توانید با انواع آن و قیمت روز آشنا شوید.

آشنایی با انواع کشمش تاکستان

انگور میوه ای است که هر جایی که امکان رشد داشته باشد را می توانیم انواع آن را کاشت. زمانی که انگورهای مختلف کاشت شود ما با انواع کشمش هم روبرو می شویم. با توجه به اینکه بیش از 70 درصد کشمش تاکستان به خارج صادر می شود تنها چند نوع از کشمش در سطح انبوه تولید می شود. معروف ترین آنها عبارتند از:

  • کشمش آفتابی بی دانه
  • کشمش طلایی بی دانه
  • کشمش تیزابی بی دانه
قیمت روز کشمش تاکستان

قیمت روز کشمش تاکستان

قیمت کشمش تاکستان در بازار

کشمش به دلیل اینکه به صورت فصلی تولید می گردد به همین جهت قیمت کشمش به چند دلیل تغییر می کند. علاوه بر تغییرات فصلی میزان عرضه و تقاضا و نرخ دلار در قیمت کشمش اثر دارد. قیمتی که در زیر هست قیمت روز می باشد. البته با توجه به تغییرات لحظه ای باید برای اطلاع دقیق تر و براساس تناز خریداری شده با ما تماس بگیرید.

کشمش طلایی بی دانه تاکستان22/500 تومان هر کیلو
کشمش آفتابی تاکستان25/500 تومان هر کیلو
کشمش سلطانی ملایر19/500 تومان هر کیلو
قیمت بازار کشمش

قیمت بازار کشمش

بازار کشمش تاکستان کجاست؟

تاکستان شهری در استان قزوین با مساحت کم اما وسعت اقتصادی بالاست. تاکستان باغات فراوانی دارد و بیش از 40 درصد انگور و کشمش بازار داخلی و صادراتی را تامین می کند. بازار تاکستان مکان خاصی ندارد و اغلب در کارخانجات آن تعریف شده است. فروش کشمش طلایی بناب و ملکان نیز که عمده فروش کشمش طلایی برای این مناطق است به همین منوال است.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید