فروش کشمش صادراتی

فروش کشمش صادراتی ارزان ملایر

فروش کشمش صادراتی و زعفران، خرما و پسته در ایران اهمیت زیادی دارد به همین جهت کارخانه خشکبار آرین با بهره گیری از بهترین تجهیزات 2019 توانسته فروش و صادرات بهترین انواع کشمش ملایر و خشکبار را در درجه یک و 2 و 3 را با بسته بندی صادراتی انجام دهد.

آشنایی با مراکز مهم کشمش

کشمش یک نوع خشکبار تهیه شده از انگور است. هر نوع انگور را که خشک کنیم یکی از انواع کشمش را به ما می دهد. کشمش خواص زیادی دارد و به همین جهت در دنیای پر از بیماری که این روزها با آن درگیر هستیم، کم هزینه ترین راه پیشگیری را به ما می دهد. ایران از مراکز مهم کشمش دنیاست و رتبه دوم صادرات را در دست دارد، به همین جهت برای فروش کشمش صادراتی مراکز زیادی وجود دارد. مهمترین شهرهای ایران در تولید کشمش عبارتند از:

  • ملایر
  • بناب
  • تاکستان
  • ملکان
  • کاشمر
  • اهر
  • زنجان
  • اراک
  • ساوه
پخش عمده کشمش طلایی

پخش عمده کشمش طلایی

آشنایی با بهترین کشمش ملایر

ملایر در مرز بین همدان و استان لرستان قرار دارد به همین جهت از لحاظ کشاورزی بسیار اهمیت دارد. کشمش مهمترین کالای صادراتی ملایر است، به همین علت کارخانه های کشمش زیادی در این منطقه فعال هستند. هر شهری به دلیل نوع آب و هوایی که دارد یک نوع کشمش را تولید می کند. به عنوان مثال فروش کشمش طلایی ملکان و یا بناب نسبت به ملایر بیشتر است اما کشمش آفتابی ملایر و تاکستان معروف تر است. البته کشمش تیزابی ملایر و تاکستان نیز معروف و ارزان هستند.

فروش کشمش ارزان

فروش کشمش ارزان

فروش کشمش صادراتی ارزان

ملایر از جمله مراکز نادر در زمینه کشمش است که قیمت انواع کشمش را با ارزانترین قیمت عرضه می کند. دلیل این امر جنس انگور و میزان حجم تولیدی انگور و کشمش ئر ملایر است. ملایر که در مرز استان لرستان و همدان قرار دارد به دلیل تغییرات آب و هوایی دو منطقه دارای باغات انگور با کیفیتهای متفاوت است به همین جهت قیمت فروش کشمش صادراتی ملایر ارزان است.

کشمش طلایی صادراتی

کشمش طلایی صادراتی

انواع کشمش صادراتی

صادرات کلمه ای است که در ذهن ما بهترینها را می آورد. این که بهترین اجناس برای صادرات استفاده می شود درست است اما کیفیتها نیز فرق دارند. مثلا فروش کشمش طلایی درجه ممتاز با میزان صادرات کشمش طلایی درجه 3 برابری دارد پس نمی توان گفت که صادرات کشمش باید حتما از نوع درجه 1 باشد. کشمش صادراتی به 3 درجه تقسیم می شود که همگی بسته بندی هستند. درجه یک، درجه دو و درجه سه.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید