خرید کشمش پلویی

خرید تاپ ترین کشمش پلویی شرکت آرین

خرید کشمش پلویی با تاپ ترین کیفیت برای صادرات انجام دهید. شرکت آرین تولیدکننده کشمش پلویی زرد و قهوه ای با بسته بندی 10کیلو و 5 کیلویی است. شرایط خرید و قیمت عمده کشمش پلویی به شرح زیر اعلام شده است.

شرکت کشمش ارین

کارخانه های کشمش در ایران فراوانند اما کارخانه ای که قدمت بالا داشته باشد و توانایی صادرات نیز از امتیازات آن باشد خیلی کم است. اغلب کارخانه ها به صورت سنتی عمل می کنند . کارخانه کشمش آرین مدتهای مدیدی است که در این صنف فعال است. این شکارخانه 20 سال سابقه فروش و تولید انواع کشمش طلایی را دارد. مکان این کارخانه در شهرستان ملکان قرار دارد.

کارخانه کشمش طلایی

کارخانه کشمش طلایی آرین

خرید کشمش پلویی

کشمش پلویی به کشمش بدون بذر می گویند. منظور از بذر همان دانه دار بودن است. کشمش پلویی هم به صورت طلایی و هم آفتابی تهیه می شود. بازار تهران دسته بندی مختلفی دارد که یک قسمت آن به فروش کشمش تعلق دارد. در صورتی که خرید عمده داشته باشید هم می توان به طور مستقیم از تولیدکننده گرفت و هم از طریق عمده فروشان بازاری خرید کرد.

کشمش پلویی صادراتی

کشمش پلویی صادراتی

قیمت کشمش پلویی عمده

کشمش پلویی در سوپرمارکتها و مراکز فروش کشمش به وفور یافت می شود. بسته بندی آنها گرمی است اما برای خرید کشمش پلویی به صورت عمده، بسته بندیها به صورت 10 کیلویی و 5 کیلویی است و براساس نیاز مشتری بسته بندی می شود. قیمت عمده کشمش پلویی به شرح زیر است:

کشمش پلویی قهوه ایی ممتازهر کیلوگرم 26/000 تومان
کشمش پلویی طلایی ممتاز22/500 هر کیلوگرم

حداقل و حداکثر خرید کشمش

کارخانه های تولیدکننده خشکبار، فروش انواع خشکبار که کشمش هم یکی از انواع آن است را به صورت عمده می فروشند اما خرید عمده هم تعریفی دارد. حداقل خرید کشمش 5 تن و حداکثر خرید کشمش بستگی دارد به نحوه قرارداد و زمان

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید