فروش کیشمیش

فروش کیشمیش طلایی عمده صادراتی

فروش کیشمیش طلایی صادراتی به صورت عمده توسط کارخانه کشمش آرین که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تخصصی کشمش طلایی است با قیمت روز بازار ایران و جهان انجام می گیرد. کارخانه آرین کیشمیش درجه یک، کشمش درجه 2 و کیشمیش درجه 3 را آماده برای فروش دارد.

کشمش طلایی ممتاز

کشمش در حالت عادی با نام کیشمیش نامیده می شود. در انگلیسی نیز به کیشمیش، raisin می گویند. کارخانه آرین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان عمده کشمش است که برای صادرات، سرکه سازی و کیک سازی استفاده می شود. هر کدام از درجات مختلف کیشمیش برای کار خاص استفاده می شود.

کشمش طلایی صادراتی

کشمش طلایی صادراتی

مشخصات کیشمیش صادراتی

کشمش خواص بیشماری دارد بطوریکه به کشمش به عنوان داروخانه سیار نام برده می شود. با خوردن کیشمیش می توانیم از هزینه هنگفت دارو خلاص شویم چون کشمش دنیایی از ویتامین است. کیمیش صادراتی در عوام به کشمش درجه یک می شناسند در حالیکه کشمش صادراتی با هر کیفیتی قابل صادرات است.

فروش کشمش ارزان

فروش کشمش ارزان

فروش کیشمیش طلایی صادراتی

مردم هر کالای خوبی را با نام صادراتی با بالاترین قیمت می فروشند اما فروش کیشمیش برای صادرات اینطور نیست بلکه دنیای امروز از هر نوع کالا با هر کیفیتی استفاده می کنند اما هدف ما از فروش کشمش صادراتی برای صادرات کشمش به کشورهای دیگر است.

فروش کشمش عمده

فروش کشمش عمده

کشورهای واردکننده کشمش طلایی

ایران سومین صادرکننده کشمش در دنیا است. کشمش طلایی و کشمش سلطانی دو دسته از انواع کشمش است که در حجم صادراتی ایران گنجانده شده است. کشورهایی که با ایران رابطه تجاری در زمینه کشمش هستند عبارتند از:

 • عراق
 • روسیه
 • آلمان
 • اکراین
 • هند
 • اسپانیا
 • قبرس
 • امارات
 • قطر
 • کویت

فروش عمده کیشمیش

کیشمیش یا در بسته بندی های کوچک 100 گرمی تا 1 کیلوگرمی و در سوپرمارکنها فروخته می شود و یا به صورت عمده به عمده فروشان فروخته می شود. عده ای نیز از کیشمیش برای صادرات استفاده می کنند که عمده فعالیت بازار کیشمیش در این حوزه است. برای صادرات کشمش باید از 5 تن به بالا در نظر گرفت چون در غیر اینصورت صرفه اقتصادی ندارد.

فروش کشمش صادراتی

فروش کشمش صادراتی ارزان ملایر

کشمش درجه بندی شده

کشمش براساس مشخصاتی که استاندارد تعیین کرده است درجه بندی می شود. استاندارد ایران مشخصاتی را برای گرید بندی تعیین کرده است. زمانی که توافقات در مورد فروش کشمش طلایی انجام شد نیاز به آنالیز کشمش است که سازمان استاندارد ایران انجام می دهد و براساس آن درجه کشمش تعیین می گردد. درجه کشمش را نمی توان به صورت چشمی تعیین کرد مگر اینکه برای فروش داخلی باشد که بسیاری از کارخانه های کوچک از این روش استفاده می کنند.

فروش کشمش طلایی

فروش کشمش طلایی عمده ممتاز در سایت

بسته بندی کیشمیش صادراتی

هنگامی که کیشمیش از مرحله شستشو و سورت بندی گذر کرد برای بسته بندی آماده می شود. بسته بندی کشمش صادراتی دو نوع است. این دو نوع به صورت کلی است.

 1. بسته بندی 10 کیلویی
 2. بسته بندی 5 کیلویی

بعد از طی مسیرهای گوناگون به مرحله آخر که چک کردن کشمش به دست افراد کارشناس است می رسیم که در این مرحله کشمش روی ریل حرکت کرده و با افرادی با چشم غیر مسلح انواع کشمش له شده را جدا می کنند. بعد از این مرحله به سمت قسمت بسته بندی می رود. در این مرحله کشمش را درون لایلون ریخته و درب آن را می بندند و درون کارتونهای 10 و 5 کیلویی قرار می دهند و درب آن با دستگاه بسته می شود.

تماس با ما

۵.۰
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید