سفارش عمده کشمش

سفارش عمده کشمش طلایی ممتاز سایز بزرگ

سفارش عمده کشمش طلایی درجه ممتاز با سایز بزرگ توسط کارخانه کشمش طلایی آرین پذیرفته می شود. منظور از کشمش سایز بزرگ یعنی اندازه بین 15 تا 25 میلیمتر که برای صادرات به اروپا تولید می گردد.

کشمش طلایی از انگور بیدانه سبز تهیه می شود به همین جهت برای فروش به صورت بسته بندی های گرمی مناسب نیست. کشمش طلایی سایزی بین 8 تا 15 میلیمتر دارد و برای کارخانه های غذاسازی عاشق آنها هستند. کشمش طلایی فوق العاده خوش طعم است و چون تعداد یک کیلو کشمش طلایی بیدانه زیاد است از لحاظ اقتصادی برای کارخانه دارها اقتصادی است.

تولیدکنندگان کشمش طلایی

تولیدکنندگان کشمش طلایی ملایر

سفارش عمده کشمش یعنی چی؟

عمده فروشی معنای خاص دارد. گاهی اوقات عمده فروشی را با 20 کیلو یا 100 کیلو مقایسه می کنند در حالیکه عمده فروشی در مواد غذایی که ماهیت صادراتی دارند بیشتر از این حرفها است. عمده فروشی کشمش بین 1 تا 20 تن است. این حجم حداقل خرید کشمش طلایی به صورت عمده است. برای صادرات کشمش طلایی باید حتما در این حجمها برنامه ریزی کنید تا بتوانید قیمت کشمش را ارزانتر پیشنهاد دهید.

کشمش طلایی ممتاز چیست؟

کشمش طلایی درجه بندی دارد. درجه بندی براساس استاندارد مورد تایید اروپا که در ایران نیز اجرا می شود تعیین می گردد. کشمش طلایی یا ممتاز دارد یا درجه یک. این دو نوع درجه برای صادرات به اروپا و کشورهای ثروتمند انجام می گیرد. منظور از کشمش طلایی ممتاز یعنی در هر یک کیلوگرم تنها 1 درصد می تواند کشمش دم دار یا لهیده شده باشد. اگر این درصد به 2% افزایش یابد در درجه بندی رتبه درجه 1 را خواهد گرفت. به عبارتی در یک کارتن 10 کیلوگرمی، اگر 1 درصد کشمش غیرطبیعی دیدید می توانید آن را به عنوان کشمش طلایی ممتاز قبول کنید. اینکار را استاندارد تایید می کند.

خرید کشمش طلایی صادراتی

خرید کشمش طلایی صادراتی بی دانه ممتاز

منظور از کشمش طلایی سایز بزرگ چیست؟

کشمش براساس سایز نیز تقسیم بندی می شود. سایز کشمش به طول آن است. یعنی اگر کشمش را روی یک کاغذ بریزید و یک خط کش بگذارید متوجه می شوید که اندازه کشمش چقدر است. اغلب کشمش طلایی دارای سایز ریزی است اما یکی از انواع کشمش طلایی است که سایز بزرگی دارد و مورد پسند اروپاییان است. اگر قصد صادرات کشمش به اروپا را دارید و یا می توانید به فروشگاه اینترنتی کشمش ارتباط تجاری بگیرید، کشمش طلایی سایز بزرگ را پیشنهاد دهید. اندازه این کشمش بین 15 تا 25 میلیمتر است.

فروش کشمش صادراتی

فروش کشمش صادراتی ارزان ملایر

چگونه سفارش گذاری کنیم؟

مرحله اول در سفارش عمده کشمش این است که بدانیم چه کشمشی می خواهیم. چقدر می خواهیم و نحوه تسویه حساب مالی چگونه است. بعد از این مرحله باید مشخص باشد که به چه کشوری می خواهیم بفرستیم چون هر کشوری یک نوع کشمش می خواهد. مثلا اروپا کشمش طلایی درجه ممتاز می خرد اما روسیه یا اکراین کشمش درجه 1 یا 2 را می خرند. اصلا فروش کشمش طلایی به دلیل حجم بالایی که دارد طرفدار دارد. تمام دنیا کشمش طلایی را در ابتدای سفارشات خود دارند چون مشتری بیشتری دارد.

بهترین زمان خرید کشمش طلایی چه زمانی است؟

کشمش از انگور و انگور در شهریورماه هر سال چیده می شود. اگر انگور با دستگاه خشک شود که ظرف 1 هفته کشمش تازه وارد بازار می شود. اگر در آفتاب یا سایه خشک شود تقریبا یک ماه زمان می برد تا برای فروش آماده گردد. کشمش طلایی چون یک کشمش تیزابی است به همین جهت اواسط مهرماه آماده فروش می شود. البته یک مودر خیلی اهمیت دارد و آن درجه کشمش است. کشمش ممتاز همانطور که در بالا هم شرح دادیم یعنی بهتری از لحاظ رنگ و مزه و اندازه پس در گرفتن قیمت کشمش طلایی حتما باید نمونه دیده شود.

ارتباط با ما

 

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید