فروش انواع کشمش صادراتی ایران

فروش انواع کشمش صادراتی ایران

ایران بزرگترین تولید کننده انواع کشمش می باشد که مقداری از کشمش تولیدی به مقصد صادراتی درجه بندی و بسته بندی می گردد. برای شناسایی و فروش کشمش صادراتی ایران به مطالب زیر مراجعه فرمایید.فروش کشمش صادراتی

سابقه کشمش به قرن‌ها پیش برمی‌گردد که ایران و مصر از پیشتازان آن می‌باشند. برخی کشورها مانند روم باستان از کشمش به عنوان یک جایزه گران قیمت برای مسابقات خود استفاده می کردند که از ایران و مصر وارد می کردند. در ایران کشمش مصارف گوناگونی دارد از جمله شیرینی، آجیل، پلو و انواع آشپزیها. برای فروش کشمش صادراتی باید انواع کشمش صادراتی ایران شناسایی شود تا بر اساس نیاز هر کشور صادرات انجام پذیرد.

انواع کشمش ایرانی

کشمش سبزقلمی: برای تهیه این نوع کشمش انگور را در مخلوطی است روغن کشمش و کربنات سدیم فرو برده و بعد از ۲۰ تا ۳۰ ثانیه چشمش را خارج و آویزان می کنند تا خشک گردد.

کشمش زرد: در تهیه این نوع کشمش نیز روش تولید مانند کشمش سبز قلمی می باشد اما بعد از بیرون آمدن انگور از محلول تیزاب با دود گوگرد آغشته شده تا هم رنگ شفاف تری پیدا کنند و هم از آفت کشمش جلوگیری شود.
• چشمش تیفی از ارقام مختلف انگور سبز مال و رزقی استفاده می کنند. در تهیه کشمش تیفی نیز از تیزاب استفاده می شود که در سایه پهن شده تا خشک گردد.
کشمش افتابی: در این نوع کشمش از انگور پیکانی و رسمی استفاده می گردد. در تولید کشمش آفتابی بعد از بیرون آوردن انگور از محلول تیزاب، در آفتاب پهن تا خشک گردد.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
amir_rasouli200814@yahoo.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید