فروش عمده کشمش پلویی

فروش عمده کشمش پلویی آفتابی ملایر

فروش کشمش پلویی عمده آفتابی و تیزاب خورده ملایر با بسته بندی 4 الی 10 کیلویی توسط شرکت آرین انجام می گیرد. فروش عمده نیز دارای قیمت عمده فروشی بازار است که براساس تناژ خریداری شده تعیین می شود. بهترین راه برای اطلاعات بیشتر از فروش، سایت کشمش است.

کشمش را با روشهای مختلف تهیه میکنند. گرما و نور آفتاب، محلول تیزاب و دود گوگرد از مهمترین ابزارهایی است که در تهیه کشمش بکار می رود. یکی از پرمصرف ترین انواع کشمش که ما ایرانی ها و کشورهایی که از لحاظ مزاجی با ما یکی هستند مصرف می کنند، کشمش پلویی نام دارد. کشمش پلویی را از انگور بیدانه درست می شود.

فروش کشمش پلویی

انگور بیدانه هم به صورت آفتابی و هم به صورت تیزابی درست می کنند. زمانی که کشمش پلویی با استفاده از آفتاب درست می شود رنگ قهوه ای تیره به خود می گیرد اما زمانی که به روش تیزابی تهیه می گردد کشمش به رنگ قهوه ای خرمایی به خود می گیرد. اکثر خریداران بیشتر طالب کشمش پلویی آفتابی هستند تا کشمش تیزابی. بازرگانی آرین فروش عمده کشمش پلویی آفتابی خود را با بهترین قیمت شروع کرده است.

تفاوت کشمش آفتابی با تیزابی و طلایی

  • کشمش آفتابی به کشمشی گفته می شود که در آفتاب خشک شده باشد نه از طریق حرارت دستگاه انگور خشک کنی. بسیاری از تولیدکنندگان، انگور بیدانه را با دستگاه خشک کرده و با روغن پارافین خوراکی آنرا تبدیل به کشمش قهوه ای می کنند و به عنوان کشمش آفتابی می فروشند.
  • کشمش طلایی همان کشمش تیزابی است که گوگرد به آن زده اند. منظور از گوگرد، دود حاصل از سوزاندن گوگرد است نه گوگرد خالی.
  • کشمش تیزابی نیز با ماده روغن سبزه خشک می شود که به آن تیزاب نیز می گویند.
فروش کشمش طلایی صادراتی

فروش کشمش طلایی

فروش عمده کشمش پلویی

کشمش پلویی به کشمش بیدانه گفته می شود. کشمش پلویی به این دلیل به این نام نامیده شده است چون به دلیل خوشمزه بودن و بدون هسته بدونش برای انواع غذاها و شیرینی جات مورد استفاده قرار می گیرد. از انواع کشمش پلویی می توانیم به کشمش طلایی، کشمش آفتابی و کشمش تیزابی اشاره کرد. فروش عمده کشمش پلویی با نازلترین قیمت از طریق کارخانه کشمش آرین انجام می گیرد. منظور از فروش عمده تناژ 20 تن به بالاست. گاهی اوقات تناژ 5 تن و یا حتی یک تن هم جزو خرید عمده کشمش است اما نه در همه وقت. با ما همراه باشید تا تنوع بسته بندی و فروش کشمش صادراتی به روشهای مختلف را تجربه کنید.

قیمت کشمش آفتابی

قیمت کشمش آفتابی

قیمت عمده کشمش آفتابی

کشمش آفتابی به دلیل اینکه خیلی کمتر از کشمش تیزابی و کشمش طلایی تولید می گردد به همین جهت از قیمت گرانتری برخوردار است. قیمت عمده کشمش آفتابی بسیار با قیمت خرده فروشی متفاوت است. جدول زیر می توانید قیمت کشمش آفتابی را مشاهده کنید.

  • کشمش آفتابی گرید A ملایر
  • کشمش آفتابی گرید A تاکستان
  • هر کیلو 25500 تومان
  • هر کیلو 26000 تومان

نحوه خرید کشمش آفتابی ملایر

کشمش آفتابی از جمله کشمشهایی است که در آن تقلب به وفور انجام می گیرد. بسیاری از تولیدکنندگان کشمش را درون دستگاه قرار می دهند و به رنگ قهوه ای تبدیل میکنند و به عنوان کشمش آفتابی می فروشند. کارخانه کشمش آرین با روش سنتی کشمش آفتابی را تهیه می کند به همین دلیل با خرید کشمش آفتابی از کارخانه آرین می توانید طبیعی ترین کشمش آفتابی را تهیه کنید.

منظور از فروش عمده کشمش چقدر است؟

فروش عمده تعاریف زیادی دارد. گاهی 100 کیلو کشمش هم عمده محسوب می شود اما منظور ما از فروش عمده کشمش، حجم 1 تن به بالا است. حجم یک تن به بالا برای صادرات کشمش استفاده می شود. از طرفی کارخانجات بزرگ مواد غذایی نیز خرید عمده کشمش دارند و حجم آنها بالاست.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

 

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید