فروش کشمش آفتابی تاکستان

فروش کشمش آفتابی تاکستان درجه یک

فروش کشمش آفتابی تاکستان درجه یک براساس میزان درخواستی که دارید تعیین قیمت شده و با بسته بندی مناسب صادرات و یا برای بازار داخلی آماده شده است.

کشمش آفتابی به دلیل عدم دخالت هیچ گونه مواد شیمیایی از درخواست بالایی برخوردار است. امروزه مردم دنیا از هر گونه مواد مصنوعی و شیمیایی فراری هستند به همین جهت کشمش آفتابی را جایگزین کشمش تیزابی کرده اند.

کشمش تیزابی با مواد شیمیایی که تیزاب نام دارد تهیه می شود. طعم این کشمش با کشمش آفتابی بسیار متفاوت است. وقتی کشمش آفتابی را می خورید تفاوت آن را با کشمش تیزابی حس خواهید کرد.

کشمش آفتابی درجه یک

کشمش آفتابی درجه یک

فروش کشمش آفتابی تاکستان

چرا کشمش آفتابی تاکستان مرغوب است؟ این سئوال بی مورد نیست چون تاکستان از شهرهای کشمش خیز ایران است. آفتاب این قسمت باعث شده تا دانه های انگور بی دانه با کیفیت و مزه خوب خشک شود. وقتی کشمش آفتابی تاکستان را مصرف کنید متوجه تفاوت مزه آن با سایر شهرهای ایران خواهید شد.

suny raisins

suny raisins

با با خرید کشمش آفتابی تاکستان با بسته بندی مرغوب در انواع مختلف می توانید کمشمش خود را به اقصی نقاط دنیا صادر کنید. این بازرگانی با امکانات حرفه ای در زمینه تولید و فروش بهترین قیمت کشمش آفتابی nv[i d; را در اختیار شما قرار می دهد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.arianraisins.ir

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

تعقیب

  1. […] و به کشمش تیزابی تبدیل کرد. فروش کشمش تیزابی به نسبت فروش کشمش آفتابی از حجم بیشتری برخوردار است اما از لحاظ مواد مفید و مزه، […]

  2. […] همین جهت علاقه کشاورزان به کشمش زرد طلایی بیشتر است تا کشمش آفتابی و تیزابی […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید