خرید کشمش تیزابی

خرید کشمش تیزابی صادراتی تضمینی ملکان

خرید کشمش تیزابی صادراتی ملکان را چرا به مصرف کنندگان و خریداران عمده کشمش پیشنهاد می کنیم؟ بهترین کشمش تیزابی ملکان چیست؟

خرید کشمش تیزابی ملکان

کشمش تیزابی که از 4 نوع کشمش اصلی است در دنیا به میزان فراوانی تولید می شود. کشمش تیزابی کاربردهای فراوانی دارد که بستگی به نوع کشمش دارد. یکی از سئوالاتی که ممکن است شما بخواهید بدانید این است که چرا کشمش تیزابی ملکان را به شما برای خرید پیشنهاد می دهیم.
ملکان که از شهرهای آذربایجان شرقی است که بسیار برای کشت انگور و کشمش مستعد است. اگر منطقه ای از لحاظ موقعیت جغرافیایی در منطقهای بین 34 تا 39 درجه قرار داشته باشد مکان مناسبی است برای کشت انگور که ملکان این ویژگی را دارد. البته باید منطقه فوق از لحاظ میزان سرما و گرما و رطوبت در حد استاندارد باشد.
شرایط ذکر شده باعث می شود تا انگور از لحاظ نزادی و کیفیتی در سطح بالایی قرار گیرد و به همین علت است که خرید کشمش ملکان را به خریداران کشمش پیشنهاد می دهیم.

بهترین انواع کشمش تیزابی

از بهترین انواع کشمش تیزابی تولید شده می توانیم به کشمش تیزابی بیدانه اشاره کنیم که ملکان در تولید این نوع کشمش شهرت جهانی دارد. کشمش بیدانه در ملکان با عناوین کشمش سلطانی و کشمش طلایی به فروش می رسد. کشمش تیزابی خرمایی نیز از انواع کشمش تیزابی است. رنگ این کشمش بین طلایی و قهوه ای است و قیمت آن بیشتر از کشمش رنگ قهوه ای است.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
www.arianraisins.ir

021-66887973

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

تعقیب

  1. […] آفتابی نیز مانند هر کشمش دیگری مانند کشمش طلایی و یا کشمش تیزابی، برای این که درجه یک باشد باید دارای ویژگی های خاصی […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید