فروش کشمش طلایی عمده

فروش کشمش طلایی عمده آرین

فروش کشمش طلایی عمده آرین به عنوان یکی از بزرکترین تولیدکنندگان کشمش طلایی و سلطانا در ایران با ارزانترین قیمت انجام می پذیرد.

اشاره شده است که بیش از 50 میلیون بزرگسال آمریکایی و حدود 300 هزار کودک آمریکایی از درد مفصلی به علت آرتروز رنج می برند. آرتروز می تواند بر افراد سالم و همه جنس ها تاثیر بگذارد، اما شایع ترین آن در زنان است. بیش از صد نوع مختلف آرتروز بر بشریت تاثیر گذاشته است، و این بیماری یکی از علل اصلی ناتوانی در ایالات متحده است. دو شایعترین نوع آرتروز، آرتروز دژنراتیو و آرتروز التهابی است.

کشمش با خواصی که دارد سالمترین روش برای پیشگیری و درمان آرتروز است. برای این کار اگر بتوانیم از کودکی کشمش را جزو مواد غذایی کودکان قرار دهیم در بلندمدت نتایج آن را خواهیم دید.

کشمش از انگور بدست می آید و تقریبا همه ما این را می دانیم. این کشمش از انگور است مهم نیست بلکه نوع کشمش و چگونگی تهیه آن مهم است. کشمش در ایران مصرف خانگی زیادی ندارد و اکثرا یا صادر و یا در کارخانجات مواد غذایی داخلی، مصرف می شود.

کارخانه کشمش آرین با 15 ساله سابقه تولید و صادرات کشمش در استان آذربایجان شرقی و در شهر ملکان قرار دارد. این کارخانه مجهز به انواع دستگاه های لیزر، شستشو و اتاق گوگرد برای طلایی کردن کشمش می باشد. توانایی مالی این شرکارخانه نیز در اندازه ای هست که بتواند 100 تن در هفته به مشتریان خود تحویل دهد.

فروش کشمش طلایی عمده آرین

فروش کشمش طلایی عمده برای کسانی انجام می شود که قصد صادرات کشمش یا پخش را دارند. وقتی صحبت از خرید عمده می شود یعنی 5 تن به بالا. برخی افراد هستند که قرارداد می بندد و مثلا 5 تن را طی دو مرحله یا سه مرحله می برنند. این دسته نیز جزو عمده فروشان هستند.

صادرات کشمش با قیمت ارزان

کشمش و یا هر کالایی قیمت مشخصی دارد اما چطور بتوانیم با قیمت ارزان، کشمش طلایی را صادر کنیم؟ برای این کار هیچ زمانی به قیمت ریال قیمت ندهید. با توجه به ارزش پایین ریال نسبت به دلار، دادن قیمت به نرخ دلار برای مشتری خارجی جذاب تر است تا قیمت ریالی.

به عنوان مثال قیمت کشمش طلایی درجه در ایران کیلویی 28000 تومان است که به دلار امروز 1/8 دلار است. این قیمت برای مشتری خارجی یعنی مجانی. کشمش در آرژانتین که ارزانترین قیمت کشمش طلایی را دارد با قیمت 2 دلار به فروش میرود در حالیکه کشمش ایران با کیفیت بالاتر با قیمت 1/8 دلار به فروش می رسد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید