کشمش صادراتی بناب

کشمش صادراتی بناب در بازار پاییز 1397

کشمش صادراتی بناب در بازار پاییز 1397 با توجه به وجود کارخانه، شرکت خشکبار زیاد، در مقایسه با کشمش طلایی ، آفتابی، تیزابی تاکستان و ملایر چگونه است؟

کشمش در ایران ماهیت صادراتی دارد و اغلب قریب به اتفاق خریداران و فروشندگان به نیت صادرات کشمش وارد بازار کشمش می شوند. برخلاف برخی که فکر می کنند که قیمت صادراتی کشمش بالاست باید بگوییم که قیمت کشمش صادراتی پایین است اما حجم بالایی دارد. همین عاملی است تا شرکتهای خشکبار و کشمش زیادی در مراکز تولید کشمش دایر شود.

کشمش صادراتی بناب چیست؟

بناب در استان آذربایجان شرقی ایران قرار دارد. بناب از شهرهای کوچک ولی اقتصادی آذربایجان شرقی است. کشاورزی در این منطقه حرف اول را می زند. بناب و ملکان دو شهر انگور خیز ایران در شمال غربی ایران است که 50 درصد انگور و کشمش صادراتی ایران را تولید می کند.

خرید کشمش عمده

خرید کشمش عمده آفتابی و طلایی ارزان درجه یک و دو

تجارت کشمش به دلیل حمل و نقل آسانتر و ریسک کم خرابی، از تجارت انگور در این مناطق بهتر است. مهمترین و بهترین کشمش بناب، کشمش طلایی و مویز است. کشمش تیزابی و آفتابی نیز در این مناطق تولید می گردد اما 70 درصد کشمش تولید بناب به کشمش طلایی که بار صادراتی بالاتری نیز دارد اختصاص یافته است. کشمش طلایی به دلیل جنس انگور این دو منطقه مهم کشاورزی، برای کشمش زرد طلایی بیسار خوب است. کشمش طلایی باید در مجاورت دود گوگرد قرار بگیرد به همین جهت باید از لحاظ ساختار فیزیکی، گوشتی باشد تا بتواند به شکل زرد در بیاید.

کشمش طلایی ملکان

وضعیت بازار کشمش در بناب 1397

سال 1396 در ایران به دلیل سرمازدگی باغات انگور در ایران، حجم انگور و کشمش بسیار پایین بود. همین مشکل باعث شد تا قیمت کشمش طلایی بسیار بالا رود. سال 1397 درست برعکس سال 1396 است. در این سال انگور و کشمش به وفور یافت می شود و قیمتها بسیار ارزانتر از سال 1396 می باشد.

قیمت کشمش طلایی در 1396 به کیلویی 30 هزار تومان هم رسید اما در سال 1397 شما می توانید بهترین کشمش طلایی بناب را با قیمت 25000 تومان هم در بسته بندیهای شیک پیدا کنید.

بازار کشمش بناب

بازار کشمش بناب

پاییز 1397 بازار کشمش بناب یکی از شلوغ ترین سالهای خود را طی می کند. زمانی که قصد خرید کشمش طلایی را دارید می توانید با هر کیفیت و قیمتی، کشمش را پیدا کرده و به مشتریان خود معرفی کنید. کارخانه تولیدی آرین یا انتظاری و اسدی از کارخانجات مهم و بزرگ در این منطقه هستند که می توانید با خیالی آسوده خرید خود را انجام  دهید.

مقایسه کشمش بناب با تاکستان و ملایر

کشمش مناطق مختلف ایران از لحاظ کیفیت و مقدار با هم متفاوتند. ملایر و تاکستان در استان همدان و قزوینی قرار دارند. هر دوی این شهرها از مراکز عمده کشمش هستند. تاکستان کشمش تیزابی و کشمش آفتابی را در حجم بالا تولید می کند. کشمش طلایی تاکستان از لحاظ کیفیت پایین تر از کشمش طلایی بناب هستند اما کشمش آفتابی تاکستان بهتر از بناب است.

کشمش طلایی بناب

کشمش طلایی ملایر ارزانتر از کشمش تاکستان و بناب است چون رنگ کشمش طلایی ملایر به قرمزی می زند که برای صادرات به اروپا خوب نیست. برای صادرات کشمش طلایی باید رنگ کشمش کاملا زرد باشد تا بتوانیم با قیمت خوب صادر کنیم. البته ملایر از لحاظ صادرات کشمش با کمی نوسان، در رده دوم قرار دارد. کشمش آفتابی و تیزابی ملایر و تاکستان از بناب بهتر است چون این دو منطقه به این دو کشمش معروف تر هستند.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

تعقیب

  1. […] در درجه دوم قرار دارد. به همین علت ارزآوری زیادی دارد. کشمش صادراتی مشخصه هایی دارد که به طور خلاصه آن را بیان می […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید