قیمت کشمش طلایی

قیمت کشمش طلایی ارزان قیمت در بازار ملایر

قیمت کشمش طلایی ارزان قیمت در بازار ملایر چقدر است؟ کشمش طلایی ملایر بهتر است یا بناب و ملکان؟ آیا کشمش طلایی درجه 3 را می توان به عنوان کشمش صادراتی دانست؟

کشمش طلایی چیست و به چه کار می آید؟

کشمش طلایی به دلیل رنگ زردی که دارد به این نام نامیده می شود. کشمش طلایی چند درجه بندی دارد. درجه بندی کشمش طلایی براساس میزان چوب، اندازه کشمش، تعداد کشمش لهیده تعیین می گردد. هر چه در بسته های کشمش این موارد کمتر باشد، درجه کشمش بهتر می شود.

کشمش طلایی به دلیل گوگردی که به آن زده می شود رنگ زرد و قرمز پیدا می کند. گاهی اوقات کشمش تیزابی را گوگرد می زنیم ولی همگی زرد نمیشه بلکه کشمش قرمز هم درون آن وجود دارد. هر چه کشمش به قرمزی بزند، قیمت آن نیز کاهش می یابد.

قیمت کشمش طلایی ملایر

همانطور که گفتیم هر چه کیفیت کشمش پایین تر باشد، قیمت کشمش ارزانتر می شود. با توجه به این موارد قیمت کشمش طلایی به شرح زیر است:

نوع کشمش درجه بندی قیمت
کشمش طلایی درجه 1 گرید 1 27/000 تومان
کشمش طلایی درجه 2 گرید 2 26/000 تومان
کشمش طلایی درجه 3 گرید 3 20/000 تومان

قمتهای فوق براساس تناژ قابل تعدیل است. به عنوان مثال این قیمتهای برای یک کانتین که تقریبا 20 تن می شود تعیین شده است. هر چه تعداد کانتین ها افزایش یابد به همان نسبت می توانیم قیمتها را کاهش دهیم.

کشمش طلایی ملایر بهتر است یا بناب؟

آنچه از ارتباط مشتریان و حجم صادراتی ما مشخص شده این است که صادرات کشمش طلایی به کشورهای مختلف متفاوت است. یعنی هر کشوری خواستار یک نوع کشمش طلایی است. کشمش ملایر از لحاظ کیفیت و ظاهر و رنگ نسبت به کشمش طلایی بناب در رده پایین تری قرار دارد. کشورهای عربی مانند عراق و یا اروپای شرقی مانند روسیه و …کشمش ملایر را به دلیل قیمت ارزانتری که دارد، بهتر می خرد. این حرف نسبی است. یعنی برخی از آنها نیز کشمش طلایی بناب را می خواهند. دلیل بهتر بودن کشمش طلایی بناب نسبت به ملایر به جنس انگور بستگی دارد. جنس انگور بیدانه بناب از ملایر بهتر است به همین جهت هنگام گوگرد خوردن کمتر آسیب می بیند.

کشمش طلایی درجه 3 را به مقدار زیادی توسط کشور روسیه و اکراین برای کارخانجات خود می خرند. کشمش طلایی به دلیل کمی ترش مزه بودنش، زمانی که با شیرینی کیک و کلوچه ترکیب می شود مزه خوبی را تولید می کند. از طرفی چون درون کیک قرار می گیرد نیازی ندارد که حتما از نوع درجه یک باشد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

تعقیب

  1. […] آفتابی در سال ۹۷ روند صعودی نیز داشت. گاهی این قیمت از قیمت کشمش طلایی نیز بالاتر رفت که باعث تعجب بازار شده […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید