فروش کشمش طلایی

فروش کشمش طلایی در وب سایت آرین

فروش کشمش طلایی در وب سایت آرین با تناژ بالا و قیمت کارخانه انجام می گیرد. عرضه مستقیم کشمش گلدن با گرید A و بسته بندی صادراتی، درب کارخانه انجام می پذیرد. کارخانه آرین صادرات کشمش به اقصی نقاط دنیا را نیز انجام می دهد.

سابقه کارخانه کشمش آرین

کارخانه کشمش وظیفه شستشو، جداسازی، سایز بندی و بسته بندی کشمش را به عهده دارد. کارخانه کشمش تولید کننده نیست. تولید کننده کشمش، باغدارها هستند که مقداری از انگور را به کشمش و مقدار دیگر را به صورت انگور می فروشند. کارخانه کشمش باید تجهیزات حرفه ای داشته باشد تا بتواند کشمشی را با هر نوع کیفیتی بسته بندی کند. کارخانه کشمش تجهیزات کارخانه را به وسایل 2018 تجهیز کرده است. این تجهیزات باعث شده تا براساس نیاز مشتریان، کشمش بسته بندی شود. سابقه این کارخانه 15 سال است و در شهر کشمش طلایی ملکان قرار دارد.

کارخانه کشمش طلایی

کارخانه کشمش طلایی آرین

انواع بسته بندی کشمش طلایی

بسته بندی کشمش بسیار اهمیت دارد چون کشمش طلایی، کالایی صادراتی است و مصرف آن در داخل کم است. بسته بندی کشمش برای صادرات در دو نوع است.

  • بسته بندی 10 کیلویی
  • بسته بندی 5 کیلویی

بسته بندی های گرمی نیز وجود دارد که در فروشگاه های سوپرمارکتی و فروشگاه های زنجیره ای وجود دارد. منظور از بسته بندی 10 کیلوگرمی با کارتن نیست. یعنی درون کارتن 10 کیلوگرم کشمش باید باشد که وزن کارتن با کشمش 10 کیلو و 250 گرم است.

بسته بندی کشمش صادراتی

بسته بندی کشمش صادراتی

فروش کشمش طلایی در وب سایت

کارخانه کشمش آرین دارای سایتهای متعدد فارسی و انگلیسی دارد که در هر کدام از این سایتها می توانید با انواع کشمش طلایی و نحوه فروش و درجه بندی های مختلف آشنا شد. فروش کشمش طلایی از طریق وب سایت به صورت آنلاین امکان ندارد. با مراجعه به سایتها می توان با کشمش مورد نظر آشنا شد و با تماس با ما از قیمت کشمش طلایی و نحوه صادرات و ارسال مطلع گردید.

سایت کشمش

نحوه تسویه حساب خرید کشمش طلایی

تسویه حساب مالی مهمترین بخش خرید است. خرید عمده کشمش طلایی با مبالغ بالا انجام می گیرد و چون مشتری از تحویل کشمش مورد نظر با همان کیفیتی که مد نظر آن است اطمینان کامل ندارد به همین جهت مقداری از پول در ابتدای کار و تسویه کامل هنگام تحویل کشمش انجام می گیرد. فروش اعتباری نیز در برخی موارد وجود دارد که بستگی به زمان مورد نظر دارد.

حداقل و حداکثر فروش کشمش

صادرات کشمش برای اقتصاد ایران اهمیت فراوانی دارد و از طرفی چون کشمش طلایی جزو اقلام صادراتی است به همین جهت نمی توان خرده فروشی انجام داد. حداقل برای صادرات کشمش طلایی در داخل 1 تن یا 100 کارتن است اما برای فروش خارجی کشمش حداقل 10 تن نیاز است. حداکثر فروش کشمش نیز بستگی به نوع قرارداد دارد و نمی توان حداکثری برای فروش کشمش در نظر گرفت. کارخانه کشمش آرین در زمان برداشت خوب انگور توانایی تحویل 100 تن در هفته را دارد که این را مدیون ماشین آلات جدید این کارخانه است.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

۵.۰
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید